Alessi disainkausid ja küpsisepurgid

Lemmikloomadele disainitud sari Alessilt on kindlasti üks pilkupüüdvamaid kogu maailmas ning ükski neist toodetest ei vaja kappi peitmist. See on ideaalne kooslus mängulisusest, vormist ja funktsioonist. Kollektsiooni kuuluvad karastatud klaasist küpsisepurk Lula Jar, väikestele ja keskmistele koertele mõeldud söögikauss Lula ning suurtele koert...

Lemmikloomadele disainitud sari Alessilt on kindlasti üks pilkupüüdvamaid kogu maailmas ning ükski neist toodetest ei vaja kappi peitmist. See on ideaalne kooslus mängulisusest, vormist ja funktsioonist. Kollektsiooni kuuluvad karastatud klaasist küpsisepurk Lula Jar, väikestele ja keskmistele koertele mõeldud söögikauss Lula ning suurtele koertele disainitud sööginõu Lupita.

Loe edasi

Alessi disainkausid ja küpsisepurgid Selles kategoorias on 2 toodet.

 • 51,75 € -25% 69,00 € Laos
  51,75 € -25% 69,00 €
  Parem hind!
  Laos
  0 Arvustus(ed)

  Suurtele koertele mõeldud Lupita disainkauss on valmistatud termoplastist ja roostevabast terasest, sobides ideaalselt nii sööjast lemmikloomale kui ka silmailu armastavale omanikule. 

 • 44,93 € -25% 59,90 € Laos
  44,93 € -25% 59,90 €
  Parem hind!
  Laos
  0 Arvustus(ed)

  Väikest ja keskmist kasvu koertele mõeldud söögikauss. Alessi disainkausid lausa püüavad pilku, olles samas ka praktilised.

1 - 2 leitud 2 tootest