Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ traksid UUS MUDEL

Uus toode

Uus mudel! Comfort Walk Air™ trakside uus mudel on väikeste, kuid oluliste muutustega edasiarendus kergetest ja tugevatest igapäevaseks kasutamiseks mõeldud traksidest. Määrdumiskindlast ja vetthülgavast nailonist, hingava pehmenduse ja 3M™ helkurniitidega varustatud traksid on saadaval 8-s erinevas värvitoonis ning 5-s erinevas suuruses.

Lisainfo

40,95 €

 • Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud praktilisi ja mugavaid Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ trakse on lihtne koerale selga panna. Trakside kaelaaauk on avatav, mis teeb nende selga paneku lihtsaks ka neile koertele, kellele ei meeldi üle pea pandavad traksid ega kaelarihmad. Turvalisuse tõstmiseks on jalutustrakside uuel mudelil avamispandla juures ka takjakinnitus.

  Ergonoomilise disainiga trakside rinna-, selja- ja kõhurihmadel on hingavad pehmendused, nende suurust saab reguleerida neljast kohast - see tagab trakside sobivuse väga erineva kehaehitusega koertele. Trakside rihmad on läbi õmmeldud 3M™ helkurniidiga, pakkudes turvalisust hämarates oludes. Duraflex™ plastikust kiirkinnituspandlad 

  Taanis disainitud Dog Copenhagen koerte traksidel on koera nimeripatsile eraldi kinnituskoht. Jalutusrihma kinnitamiseks mõeldud alumiiniumist rõngad asuvad seljal ja rinna ees (kaks erinevat kinnituspunkti). 

  Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ on Y-tüüpi traksid, mis on ka Koeraga võimlema treeningutel käivate koerte ja treener Mari Valgma esimene valik!

  Suurus

  - XS koertele rinnaümbermõõduga 38-46 cm
  - S koertele rinnaümbermõõduga 46-56 cm
  - M koertele rinnaümbermõõduga 56-68 cm
  - L koertele rinnaümbermõõduga 68-82 cm
  - XL koertele rinnaümbermõõduga 82-106 cm

  Kui kahtled, millises suuruses trakse valida ning koera rindkere ümbermõõt on kahe mõõdu vahel, siis eelista suuremat suurust.

  Pesujuhend

  Pese pesumasinas pesukotis 30ºC juures või käsitsi soojas vees õrna pesuvahendiga. Kuivata õhu käes.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused