Kiwi Walker Let’s Play! Zeppelin

Uus toode

Tsepeliinikujuline veepinnal ujuv mänguasi, mille ühes otsas on nöör. Vali kas mini või maksi - vastavalt oma koera suurusele. #mängikoeraga

Lisainfo

9,95 €

 • Vastupidavast TPR-kummist valmistatud tsepeliinikujuline nööriga varustatud mänguasi. Kiwi Walker Let’s Play! Zeppelin ujub veepinnal ning sobib ühisteks veemängudeks kui ka viske-, sikutamis- ja äratoomismängudeks kuival maal. Kaks erinevat suurust.

  • Vastupidav
  • Pehme, ei lõhu hambaid ega igemeid
  • Ujub veepinnal - ideaalne veemängudeks
  • Tugev sõlmega nailonnöör - kasuta viskamiseks või tirimismängudeks
  • Lihtsalt puhastatav

  Saadaval kahes erinevas suuruses:

  Mini - ca 17 x 4 x 4 cm, kaal 120 g
  Maxi - ca 22 x 5,5 x 5,5 cm, kaal 220 g

  Valmistatud TPR vahtkummist ja nailonnöörist.

  Mis on TPR ehk termoplastiline kumm (thermoplastic rubber)? TPR kummi iseloomustavateks sõnadeks on ilmastiku- ja niiskuskindlus, vastupidavus ja keskkonnasõbralikkus. TPR-st valmistatud mänguasjad on võrreldes tavalisest vinüülist, lateksist või kummist toodetega vastupidavamad ja elastsemad.

  Vali oma koera jaoks sobiva suurusega mänguasi. TPR-kummist valmistatud mänguasjad on väga vastupidavad, kuid need ei ole mõeldud kasutamiseks närimismänguasjana. See mänguasi on loodud interaktiivseteks mängudeks sinu ja su neljajalgse parima sõbra vahel.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Suurepärane mänguasi

See on suurepärane jalutuskäigule ja ujuma kaasa võtmiseks. Mõnusast köiest sang teeb kaasas kandmise mugavaks ja lihtsustab ka kaugele vette viskamist. Mu koerale väga meeldis seda veest tuua - ilmselt selle hea kuju pärast mis teeb haaramise lihtsamaks.
Boonusena saab sellega ka tirimist mängida ja esimeste mängude järel ei ole hambajälgi peaaegu, et üldse näha. Loodetavasti ongi just nii vastupidav ka aja ja rohkemate mängude järel.

Kas sellest kommentaarist oli kasu? Jah Ei