Moeka linnakoera jalutusvarustusse kuuluvad Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad. Kvaliteetsed ja vastupidavad DogSecurity kaela- ja jalutusrihmad; Mystique ilmastiku-, vee- ja kulumiskindlad biotaanist kaelarihmad ja jalutusrihmad, erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad ning jäljerihmad. Töö- ja sportkoerte treeninguteks sobiva...

Moeka linnakoera jalutusvarustusse kuuluvad Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad. Kvaliteetsed ja vastupidavad DogSecurity kaela- ja jalutusrihmad; Mystique ilmastiku-, vee- ja kulumiskindlad biotaanist kaelarihmad ja jalutusrihmad, erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad ning jäljerihmad. Töö- ja sportkoerte treeninguteks sobivad JULIUS-K9 ® traksid.

Loe edasi

Kaela-, jalutus- ja jäljerihmad, traksid Vali sobiv alamkategooria.

Alamkategooriad

 • Dog Copenhagen™...

  Inspireerituna meie neljajalgsete sõprade aktiivsest elustiilist on Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad valmistatud parimatest võimalikest materjalidest ning sobivad nõudlikule kasutajale - eelkõige igapäevasteks seiklusrännakuteks ja jalutuskäikudeks linnatänavatel ning -parkides.

 • Dog Security kaela-,...

  6 mm läbimõõduga kõrgtehnoloogilisest polüesternöörist valmistatud rihmad on ideaalsed nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel ning sobivad ka näituserihmaks.

 • Mystique kaela-,...

  Suurepärase nähtavusega vee-, ilmastiku- ja kulumiskindlad BioThane'ist (biotaanist) valmistatud kaelarihmad. Sobivad kasutamiseks ka Garmin Astro vastuvõtja vahetusrihmana. Erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad. Vastupidavast nailonnöörist poolpoovad kaelarihmad ning jalutusrihmad.

 • JULIUS-K9 ®

  JULIUS-K9 ® traksid on algselt välja töötatud Austria pääste- ja politseikoerte jaoks. Trakside pind on vastupidavast ning tugevast kriimustus- ja veekindlast polüestrist.

 • Helkur- ja vilkurtooted
 • Neewa jooksuvööd,...