Kiwi Walker Let’s Play! Frisbee

Uus toode

Lendav taldrik, mida on lihtne haarata. Lennuta vette või veereta-põrgata kuival maal - vastavalt oma koera eelistusele. #mängikoeraga

Lisainfo

12,50 €

 • Kiwi Walker Let’s Play! Frisbee on valmistatud vastupidavast TPR-kummist. Seda frisbit on koeral lihtne ja mugav haarata. Ujub veepinnal, põrkab, lendab, veereb - ühised toredad mänguhetked koos koeraga on garanteeritud!

  • Vastupidav
  • Pehme, ei lõhu hambaid ega igemeid
  • Ujub veepinnal - ideaalne veemängudeks
  • Põrkab ja veereb 
  • Lihtsalt puhastatav

  Saadaval kahes erinevas suuruses:

  Mini - ca 16,5 x 16,5 x 2 cm, kaal 160 g
  Maxi - ca 22 x 22 x 3,5 cm, kaal 320 g

  Valmistatud TPR vahtkummist.

  Mis on TPR ehk termoplastiline kumm (thermoplastic rubber)? TPR kummi iseloomustavateks sõnadeks on ilmastiku- ja niiskuskindlus, vastupidavus ja keskkonnasõbralikkus. TPR-st valmistatud mänguasjad on võrreldes tavalisest vinüülist, lateksist või kummist toodetega vastupidavamad ja elastsemad.

  Vali oma koera jaoks sobiva suurusega mänguasi. TPR-kummist valmistatud mänguasjad on väga vastupidavad, kuid need ei ole mõeldud kasutamiseks närimismänguasjana. See mänguasi on loodud interaktiivseteks mängudeks sinu ja su neljajalgse parima sõbra vahel.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Frisbi

Hambajälgi on näha minimaalselt, isegi pärast tugevat sikutamist. Lennuvõime just parim pole, kui võrrelda plastikust taldrikutega, aga vette viskamisel ikkagi piisav distants. Veeretamiseks on super, äär on lai ja veereb väga hästi. Põrkab hästi, mis tähendab, et püüdmise huvi ei kao.

Kas sellest kommentaarist oli kasu? Jah Ei