Kiwi Walker Let’s Play! Octopus

Uus toode

Jalgadega mänguasi, mis sobib sikutus- ja äratoomismängudeks vees ja kuival maal. #mängikoeraga

Lisainfo

9,95 €

 • Kiwi Walker Let’s Play! Octopus on valmistatud vastupidavast TPR-kummist. Seda vahva kujuga mänguasja on koeral mõnus ja mugav haarata, mänguasja jalad aitavad mängida tirimismänge. Ühised toredad mänguhetked koos koeraga on garanteeritud!

  • Vastupidav
  • Pehme, ei lõhu hambaid ega igemeid
  • Ujub veepinnal - ideaalne veemängudeks
  • Lihtsalt puhastatav

  Saadaval kahes erinevas suuruses:

  Mini - ca 13 x 13 x 8 cm, kaal 100 g
  Maxi - ca 17 x 17 x 9 cm, kaal 200 g

  Valmistatud TPR vahtkummist.

  Mis on TPR ehk termoplastiline kumm (thermoplastic rubber)? TPR kummi iseloomustavateks sõnadeks on ilmastiku- ja niiskuskindlus, vastupidavus ja keskkonnasõbralikkus. TPR-st valmistatud mänguasjad on võrreldes tavalisest vinüülist, lateksist või kummist toodetega vastupidavamad ja elastsemad.

  Vali oma koera jaoks sobiva suurusega mänguasi. TPR-kummist valmistatud mänguasjad on väga vastupidavad, kuid need ei ole mõeldud kasutamiseks närimismänguasjana. See mänguasi on loodud interaktiivseteks mängudeks sinu ja su neljajalgse parima sõbra vahel.

Arvustused

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Sofi soovitab!

Kiwi Walker “kaheksajalast” on saanud meie russelli lemmikmänguasi, mida igale poole kaasa võtta. Seda on hea sikutada, visates põrkub ning lendab kaugele ja on vastupidavast materjalist. Lisaboonusena saab seda kasutada veemänguasjana, kuna Octopus jääb veepinnale ning koeral on seda hea haarata.

Kas sellest kommentaarist oli kasu? Jah Ei