Turvapuur MimSafe Care2 M

Uus toode

Care² transpordipuur on turvaline ja praktiline reisipuur. Puuri unikaalse kuju ja disaini tõttu on sinu lemmik avarii korral kaitstud. Puuri on lihtne autosse paigutada, sellel on kaks ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Care² transpordipuur sobib kasutamiseks nii ees- kui tagaistmel. M-suuruses puur sobib kuni 5 kg kaaluvale lemmikule.

Lisainfo

Meie laos kohapeal olemas!

247,50 €

-10%

275,00 €

 • Mimsafe Care² puurid sobivad kasutamiseks auto esi- ja/või tagaistmel, need kinnitatakse turvavööga. Care² transpordipuuri võib paigutada ka auto pagasiruumi eeldusel, et puuri ja tagaluugi vahele jääb 250-300 mm - sellisel juhul ei jää puur avarii korral auto deformatsioonitsooni mõjualasse.

  Care² puurid on testitud paljudes erinevates avariitestides ning kasutatud meetodid on samad, mis lasteistmete testimisel laupkokkupõrke korral (ECE R44). Testid on läbi viinud Rootsi RISE uurimisinstituut.

  Patenteeritud Care² puurid on valmistatud alumiiniumist ja killustumiskindlast nailonplastikust, mis peab vastu ka suurtele temperatuurikõikumistele. Kaldega konstruktsioon parandab puuri löögikindlust ning vähendab kokkupõrke korral tekkivaid riske. Puuril on kaks tugevdatud plastikust ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Puuriga tuleb kaasa sobivates mõõtudes pehme pesa.

  M suuruses puur on sobilik kuni 5 kg kaaluvatele lemmikloomadele.

  Puuri mõõdud on 370 x 410 x 480 mm, kaal 4,6 kg

  Kaks värvi: kollane ja hall

 • Kõrgus 410 mm
  Laius 370 mm
  Sügavus 480 mm
  Kaal 4,6 kg

Siia juurde sobiks veel

Arvustused