Variocage puurid

"Koer on inimese parim sõber"... ja oma sõprade eest peab hoolt kandma. Enamik inimesi transpordib oma koera autos, kuid vaid vähesed mõtlevad sellele, kas koera transportimine on turvaline. Variocage turvapuur tagab ootamatu õnnetuse korral ainulaadse kaitse nii inimestele kui koertele. Puurid on valmistatud nii, et oleks tagatud maksimaalne turvalisus. Need on turul ainsad, mis on turvalised ka tagant otsasõidu korral.

Puurid on valmistatud terasest ning pulbervärvitud mustaks ja halliks. Puuri uksed suletakse tugeva riiviga, soovi korral saad need ka võtmega lukustada. Puuri tagaosas on tagavaraväljapääs, juhuks kui õnnetuse korral selle esimesi uksi avada ei saa. Puurid on valmistatud selliselt, et need ei vibreeriks ega koliseks sõidu ajal.

MIM Construction on enam kui 20 aastat panustanud tänapäeva autotööstuse turvaosade arendamisele ja kujundamisele. Nende tooteid on testitud sadades avariitestides. MIM on jälginud suurte autotootjate arendustööd ning kasutab ka oma tootearenduses autode valmistamisel kasutatavat deformatsioonitsooni. Esimest Variocage mudelit on müüdud tuhandeid üle Euroopa. Variocage puuride kohta saad pikemalt lugeda meie kodulehelt www.smartdog.ee

Alamkategooria

  • Kahte koera on kõige turvalisem transportida eraldi. Kahele koerale mõeldud Variocage puuri vaheseina saab külgsuunas liigutada. Selle võimaluse abil saab kummagi koera kasutuses olevat pinda muuta, mis on eriti mugav siis, kui koerad on erineva suurusega. Suurt kasvu koera transportimisel võid vaheseina üldse ära võtta. Puuri sügavus on auto pakiruumi mõõtmetele vastavalt lihtsalt muudetav. Variocage puuride kohta saad pikemalt lugeda meie kodulehelt www.smartdog.ee Variocage kahe koera puure on saadaval kaheksas erinevas suuruses - valiku tegemisel on olulisteks faktoriteks nii koera kui auto suurus.

  • Ühe koera Variocage puur on turvaline ja praktiline - puuri kõrvale jääb ruumi ka muudele asjadele. Puuri sügavus on vastavalt auto pakiruumi mõõtudele lihtsalt muudetav. Variocage puuride kohta saad pikemalt lugeda meie kodulehelt www.smartdog.ee Variocage ühe koera puure on saadaval mitmes erinevas suuruses - valiku tegemisel on olulisteks faktoriteks nii koera kui auto suurus.

  • MultiCage on tootesari, mis pakub turvalist transpordipuuride lahendust väikebussidesse, kaubikutesse, autosuvilatesse, pick-up autodesse ja haagissuvilatesse. Neid kandilise kujuga tugevaid avariitestitud puure saab kasutada nii ühekaupa kui ka blokkidena - viimasel juhul kinnitatakse puurid üksteise külge spetsiaalsete ankrutega.

  • Avariitestitud Care² transpordipuurid salongis reisivatele väikestele lemmikutele. Patenteeritud Care² puurid on valmistatud alumiiniumist ja killustumiskindlast nailonplastikust. Unikaalne kaldega konstruktsioon ja puuri kuju parandavad puuri löögikindlust ning vähendab kokkupõrke korral tekkivaid riske. Puuril on kaks tugevdatud plastikust ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Care² puurid on avariitestides mitmekordselt testitud - kasutatud meetodid on samad, mis lasteistmete testimisel laupkokkupõrke korral (ECE R44). Care² puure võib transportida nii esi- kui tagaistmel. Valikus kaks värvi - kollane ja hall - ning kaks suurust - M-suurus kuni 5 kg kaaluvale lemmikule, L-suurus kuni 9 kg kaaluvale lemmikule.

Aktiivsed filtrid

Variocage MiniMax L
535,00 €

Variocage Minimax L on väiksemate puurivarbade vahe tõttu ideaalne just väikestele koertele. Puuri madal kõrgus võimaldab sellel ajal, kui koera kaasas pole, puurile pagasikatte peale tõmmata. MiniMax L puuri mõõdud: sügavus 570 - 770 mm, laius 450 mm, kõrgus 455 mm. Kaal 10 kg.