Kõik tooted - Mystique

Mystique toodete abiga koostöö jahikoeraga edukaks ja nauditavaks!

Retriiverite, seisukoerte, spanjelite ja teiste jahitõugude koolitamiseks ja treenimiseks välja töötatud Mystique® tootevalik on valminud koostöös Euroopa tippkoolitajate ja jahikoeratreeneritega. Väga lai valik erinevaid dummysid, dummykotte, veste, kaela- ja jalutusrihmasid ning teisi jahitreeninguks mõeldud tooteid aitavad linnukoera tõukatseks, jahikatseks, võistlusteks ning pärisjahiks edukalt ette valmistada.

Aktiivsed filtrid

Mystique® dummyvest "Trainer"
  • Uus
Mystique® dummyvest "Trainer"
85,00 €

Tõukatsete ja linnujahi harrastajatele mõeldud dummyvest, mis mahutab palju ning teeb vajalike asjade kaasatassimise mugavamaks.

Vahariidest dummy vest on iga retriiveriomaniku tõukatse ja jahitreeningu lahutamatu osa.
  • Uus
Mystique® vahariidest dummyvest "Trainer"
119,00 €

Vahariidest käsitööna valmistatud dummyvest, mis on praktilise ja läbimõeldud lõikega, muutes linnukoera omanike treeningud lihtsamaks ja mugavamaks.

Mystique® vahariidest...
Mystique® vahariidest treeningseelik
89,90 €

Mystique dummyseelik on praktiline abivahend igale koeratreenerile. Hoolimata oma kompaktsest suurusest sobib see asendama nii dummyvesti kui dummykotti. 

Standardsuuruses, kuid kerge dummy sobib markeerimistreeninguteks ka sügavas lumes.
Mystique markeerimise talvedummy
12,90 €

Kahevärviline Mystique® markeerimise talvedummy on samade mõõtmetega, kui 500gr standarddummy, kuid kaalub vaid 165 grammi ning on varustatud viskenööriga.

Talvistesse oludesse mõeldud dummy
Mystique talvedummy (165 gr)
12,90 €

Lumistesse oludesse mõeldud Mystique® talvedummy on 500gr standarddummy mõõtmetega, kuid kaalult oluliselt kergem ning sellel on pikk viskenöör.

Mystique Dummy "Sniffle" karvaga
Mystique Dummy "Sniffle" rebasekarvaga
11,95 €

Rebasenahast ribaga kaetud Mystique® Dummy Sniffle nuuskimisdummy on igasse taskusse mahtuv motivatsiooni- ja treeningvahend.  

Mystique Dummy "Sniffle" karvaga
Mystique Dummy "Sniffle" jänesekarvaga
11,25 €

Osaliselt jänesenahaga kaetud Mystique® Dummy Sniffle nuuskimisdummy mahub igasse taskusse ja võimaldab kiirtrenne teha igal ajahetkel. 

Mystique dummy Straight-Line 550g
Mystique Straight-Line dummy junior
8,90 €

Mystique® Straight-line dummy junior sobib noortele koertele sirgjoonetöö õpetamiseks. Kergelt koonuselise kuju tõttu püsib dummy hästi püsti ning peab hästi vastu ka raskemates ilmastikuoludes (tuul, vihm).

Mystique Dummy "Sniffle"
Mystique Dummy "Sniffle"
6,95 €

Väga väike ja kerge Mystique® Dummy Sniffle nuuskimisdummy mahub kõikidesse taskutesse ning annab võimaluse kiirtreeninguks igal ajahetkel.

Mystique taskudummy 150g
Mystique taskudummy
8,20 €

Pista Mystique® taskudummy taskusse ja saad soovi korral koeraga trenni teha kasvõi igal jalutuskäigul. 85-grammine taskudummy on ca 12,5 cm pikk ning selle läbimõõt on 4 cm, 150-grammine taskudummy on ca 16,5 cm pikk ning selle läbimõõt on 4,5 cm.

Mystique dummy Straight-Line 550g
Mystique Straight-Line dummy
9,25 €

Mystique® Straight-line dummy on mõeldud koerale sirgjoonel töö õpetamiseks. Tänu kergelt koonuselisele kujule püsib dummy hästi püsti, peab hästi vastu ka raskemates ilmastikuoludes (tuul, vihm) ning on koerale lihtsalt haaratav. Vali sobiv värv vastavalt koera oskustele ja kogemustele. Oranž käepide aitab koerajuhil dummyt maastikul lihtsamini märgata.

3-osaline jänesenahast dummy 2,5kg
  • −15%
3-osaline jänesenahast dummy 2,5kg
42,46 € Tavahind 49,95 €

Täielikult jänesenahaga kaetud kolmeosaline dummy - asendamatu jahi- ja tasemekatsetreeningutel!

Markeerimispulk
Markeerimispulk
12,90 €

Must-valge markeerimispulk suunamise ja markeerimise õpetamiseks. 

Mystique 5 meetrine jalutusrihm koerale
Mystique kummeeritud jalutusrihm 5,0m
14,95 €

5-meetrine kummeeritud jalutusrihm, millel on aas. Värvivalikus 7 erinevat värvi - punane, lilla must, purpur, erkroheline, pruun ja oranž.

Rebasesabaga dummy
Rebasesabaga dummy
17,95 €

Väike dummy, mille küljes on ehtne rebasesaba.

Mystique kummeeritud 3-meetrine jalutusrihm
Mystique kummeeritud jalutusrihm 3,0m
11,95 €

3-meetrine kummeeritud jalutusrihm, millel on aas. Värvivalikus 7 erinevat värvi - punane, lilla must, purpur, erkroheline, pruun ja oranž.

Mystique® Mini dummykott DeLuxe vahariidest
Vahariidest dummykott Mystique® DeLuxe Mini
39,95 €

Vahariidest Mystique® dummykott Deluxe Mini sobib 2-3 dummy säilitamiseks ja kaasavõtmiseks. Lisaks mahuvad kotti vile, jalutusrihm ja muud vajalikud väiksemad asjad. Õlarihma saab soovi korral ära võtta ning selle pikkus on reguleeritav.