Kõik tooted - Neewa

Neewa tooted on mõeldud harrastajatele ja koerasportlastele, kes armastavad koos oma koeraga väljas liikuda - olgu selleks siis ühised matkad, jalutuskäigud, jooksuringid või rattasõit ja suusavedu.

Neewa trakside ja veoliinide valmistamisel kasutatav polüpropüleen annab vöödele, rihmadele, veoliinidele ja rakmetele vastupidavuse ning tugevuse. See on allergiavaba, ülikerge, mittekahanev ning kiiresti kuivav materjal, olles samal ajal 100% taaskasutatav. Kõik metallist ja plastikust osad on kõrge tõmbetugevusega ning tirimisele vastupidavad.

Neewa tooted valmistatakse Itaalias ning kasutusel on vaid parim tooraine.

Neewa tooted on disainitud nii, et oleks tagatud koerte suur sooritusvõime. Koerte heaolu on Neewa prioriteet ning tootearendusse on kaasatud Itaalia professionaalsed koerasportlased.

Aktiivsed filtrid

Neewa Race Line veoliin amortisaatoriga
Neewa Racing Line veoliin amortisaatoriga
25,95 €

Kahest osast koosnev amortisaatoriga veoliin, millle mõlemas otsas on karabiin. Vastab rahvusvahelistele koertekrossi ja suusaveo nõuetele.

Neewa Canicross jooksuvöö
Neewa Canicross jooksuvöö
35,00 €

Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega kerge jooksuvöö, millel on jalarihmad ja lukuga tasku. Veovöö on reguleeritav neljast punktist, sobib puusaümbermõõdule 75-115 cm. Sobib koerakrossiks, matkamiseks ja suusaveoks ning loomulikult ka tavalisteks jalutuskäikudeks koos koeraga.

Neewa jooksuvöö (amortisaatoriga)
Neewa jooksuvöö (amortisaatoriga)
35,95 €

Lihtne ja tugev ilma jalarihmadeta veovöö, mis sobib koeraga matkamiseks, jooksmiseks ning käed vabad jalutuskäikudeks. Reguleeritav suurus vahemikus 75 - 130 cm.

Neewa reguleeritava suurusega veotraksid
Neewa reguleeritava suurusega veotraksid
39,50 €

Veorakmed ehk veotraksid on koera veospordi lahutamatuks osaks. Reguleeritava suurusega Neewa trakside hulgast leiad oma koerale paraja suurusega veorakmed.

Neewa jooksutraksid
Neewa traksid Running
30,50 €

Eelkõige erinevateks jooksuharrastusteks ja matkamiseks mõeldud kergekaalulised, pehmendustega 4st punktist reguleeritavad traksid.