Helkur- ja vilkurtooted

Hoolitse pimedal ajal enda ja oma koera turvalisuse eest. Erinevad helkur- ja vilkurtooted aitavad silma paista hämaral ja pimedal ajal. Helkurrihmad, vilkuvad ja põlevad LED-rihmad, 3M helkuritega traksid ja kaelarihmad ning pisikesed tulukesed, mida on lihtne kinnitada koera rihma või enda jope või koti külge. 

Aktiivsed filtrid

NiteIze® Glowstreak LED-pall ja vilkurripats
  • Soodus!
  • −45%
NiteIze® Glowstreak LED-pall ja SpotLit vilkurripats
13,94 € Tavahind 25,35 €

Valgustatud, värve vahetav LED tuledega pall on veekindel, sobides pimedatesse hommikutesse ja õhtutesse suurepäraselt. Komplektis kaasas ka säravalt põlev SpotLit ripats, mis teeb sinu ja su koera pimeda aja jalutuskäigud turvalisemaks.

Vilkur NiteIze SpotLit DiscO
Vilkur SpotLit DiscO
9,95 €

SpotLit on ergas väike LED tuluke, millega tagad oma koera nähtavuse ka pimedates oludes - lihtsalt kinnita see oma koera kaelarihma külge. See helendav tuluke on vahetuva värvipaletiga, kuid soovi korral saad valida ühe kuuest värvitoonist - nii saad ka hämaras lihtsalt oma erinevatel koertel vahet teha!

NiteHowl Led DiscO kaelavõru laetav
NiteHowl Led DiscO helendav kaelavõru (laetav)
25,00 €

Laetavas NiteHowl Disc-O LED kaelarihmas on kaks kirgast LEDi, mis valgustavad toru täies pikkuses. Vali kas sujuvalt vahetuv värvirežiim või ühtlane punane, sinine või roheline valgus.

See valgustusega kaelarihm on teeb koera märgatavaks kuni 300 meetri kauguselt, olles 360° nähtav. 

NiteHowl
NiteHowl LED kaelavõru
16,95 €

NiteHowl helendav kaelavõru teeb su neljajalgse sõbra nähtavaks kuni 300 meetri kaugusel. Saadaval 5 erinevat värvi: punane, roosa, oranž, roheline ja sinine - vali kas pidevalt põlev või vilkuv töörežiim.

Vilkur NiteIze SpotLit
Vilkur SpotLit
9,95 €

LED tuluke hõlbustab pimedas koera jälgimist ning lisab turvalisust nii maal kui linnas liigeldes. Kaks töörežiimi - pidevalt põlev või vilkuv. Värvivalikus valge  LED, punane LED, sinine LED.

Koera kaelarihma LED kate
  • Laost otsas
NiteDog LED kate rihmale
16,25 €

NiteDog LED kate rihmale. Lihtsalt parim lahendus selleks, et koer hämarikust koiduni nähtav oleks.

Helkuriga biotaankaelarihm. Pilt: IG @bruno_bosse
BioThane Deluxe reflex kaelarihm 25mm
14,95 €

25 mm laiune helkurribaga biotaanist kaelarihm, 5 erinevat suurust vahemikus 35-63 cm. Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. Ideaalne jahikoera kaelarihm, sobib vahetusrihmaks Garmin Astro, Canese ja Huntloc vastuvõtjatele!

Julius K9 IDC Powerharness traksid
JULIUS-K9 ® IDC Powerharness traksid
48,00 €

Kindel valik töö- ja sportkoertele erinevatesse trennidesse, kuid loomulikult on JULIUS-K9 ® IDC Powerharness traksid ideaalsed kasutamiseks ka tavalistel jalutuskäikudel. Uus, veelgi ergonoomilisem mudel! 

Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid Mudel 2020
Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid
46,95 €

Uuenduskuuri läbinud Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid on kerged ning vastupidavad. Kaheksa erineva värvitooni ning viie erineva suuruse hulgast leiad kindlasti oma koerale sobivad traksid.

BioThane helkuriga kaelarihm
BioThane Deluxe reflex kaelarihm 19mm
13,95 €

19 mm laiune helkurribaga biotaanist kaelarihm väiksematele koertele. Pikkus 30 - 38 cm.

Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. Ideaalne ka jahikoertele!