Kõik tooted Max&Molly Urban Pets

Max&Molly Urban Pets

Kui erilisus ja silmatorkavus on olulised, siis on Max & Molly tootepere midagi sulle sobivat. Nagu nad ise ütlevad - elustiilibränd, mis mõeldud linnakoerale.

Max & Molly seeria tavaline jalutusrihm on veidi lühem, kui üldjuhul harjunud oleme, kuid see on linnatänavale suurepäraselt sobiva pikkusega, kuna nii saad oma koera liiklusest eemal ja endale lähemal hoida. Kui eelistad pikemat rihma, vali sobiva mustriga vastavalt vajadusele reguleeritav ehk multifunktsionaalne jalutusrihm. Komplekti sobiva kaelarihma küljes on unikaalse QR-koodiga Smart ID ripats, mille saad Gotcha! äpis siduda oma kontaktandmetega. Ultra LED Matrix nähtavust lisav tuluke teeb sinu ja su koera hämaruses ja pimeduses jalutuskäigud oluliselt turvalisemaks.

Max & Molly tõestab, et ägeda disaini saab edukalt funktsionaalsusega ühendada. Need on lihtsalt ilusad, mugavad ja praktilised rihmad sinu koerale. Vali enda või oma koera iseloomuga sobiv isikupärane ja silmapaistev komplekt Original seeriast, vaoshoitum ja soliidsem rihmapaar Matrix-kollektsioonist või kui otsustada ei suuda, lausa mitu. 

Ning mis kõige vahvam - oma koera mänguasjakollektsiooni saad täiendada lambamustri ning haimustriga rihmadel näha olevatel karakteritel põhinevate mitmekülgsete mänguasjadega - Otto the Dino ja Frenzy the Shark ootavad!

Milline on sinu stiil?

Aktiivsed filtrid

Max&Molly mänguasi Frenzy the Shark
 • −50%
Max&Molly mänguasi Frenzy the Shark
5,03 € Tavahind 10,07 €

Erinevate tekstuuride, nööri ja piiksuga koera mänguasi, mille üks külg on kaetud pehme karvaga.

Max&Molly mänguasi Otto the Dino
 • −50%
Max&Molly mänguasi Otto the Dino
5,03 € Tavahind 10,07 €

Dinosaurus Otto on üks vahvatest Max&Molly Snuggles mänguasjade kollektsiooni liikmetest. Piiksu, nööri ja erinevate tekstuuridega mänguasi pakub vahvaid mänguhetki igale koerale.

Max&Molly koera jalutusrihm Matrix
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Matrix
9,61 € Tavahind 19,22 €

Lihtsuses peitub ilu! Max & Molly Matrix-sarja jalutusrihmad on sportlikud ja elegantsed, minimalistlikud ja ekstravagantsed. Nii lühikese kui multifunktsionaalse jalutusrihma pikiõmblused on helkurniidist. Vali sobiv pikkus, suurus ja värv!

Max & Molly Matrix Ultra LED ohutusvilkur teeb sinu koera pimedas märgatavaks
Max&Molly Matrix Ultra LED tuluke
14,95 €

Max&Molly Matrix Ultra LED vilkur on oma klassi eredaim tuluke. Lisab nähtavust oma pimeda aja jalutuskäikudele! Kinnita silikoonist kinnitusriba abil, kuhu vaja - koera kaelarihma, jalutusrihma, enda jope või seljakoti külge. USB-laadimiskaabel komplektis kaasas!

Max&Molly jalutusrihm Retro sinine
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Retro sinine
9,10 € Tavahind 18,20 €

Multifunktsionaalne või tavaline jalutusrihm - rõõmsas sinise, valge ja rohelise värvikombinatsiooniga Retro-mustris on ajatu valik. Pane paari sobiva kaelarihmaga!

Max&Molly neopreenist maiusekott koera premeerimiseks
 • −30%
Max&Molly maiusetasku
9,77 € Tavahind 13,95 €

Mõnusa suurusega neopreenist maiusekott on hea valik trenni või jalutuskäigule. Lihtne kasutada, lihtne pesta. Maiuseid armastava koera jaoks saadaval ka kaks korda suurem maiusetasku!

Max&Molly Smart ID kaelarihm Retro sinine
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Retro sinine
7,57 € Tavahind 15,15 €

Retrohõnguline sinise, valge ja rohelise kombinatsioon ei lähe kunagi moest. Lisaks kaunile mustrile on selle kaelarihma omadusteks Max & Molly SmartID unikaalne QR-koodiga ripats, kvaliteetne materjal, reguleeritav pikkus ja kerge kaal.

Max&Molly vöökott koeraomanikule
 • −50%
Max&Molly vöökott
12,66 € Tavahind 25,32 €

Praktiline, kahe lukuga suletava taskuga vöökott. Suuremasse taskusse saad jalutuskäigu ajaks turvaliselt pista koerale mõeldud maiused, võtmed, ja/või telefoni, väiksemast taskust on ees oleva ava kaudu äärmiselt mugav võtta koera kakakotte.

Vali kas hõbehallide, siniste või roosade detailidega vöökott.

Max&Molly jalutusrihm Retro roosa
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Retro roosa
9,10 € Tavahind 18,20 €

Roosa, valge ja rohelise kombinatsioon on ajatu - või siis retro, nagu selle jalutusrihma mustri nimigi ütleb. Sobib suurepäraselt erinevat karvavärvi koertele ning püüab igal juhul pilku! Vali kas tavaline jalutusrihm või mitme kasutusfunktsiooniga pikendatav kahe karabiini ja mitme kinnitusrõngaga pikem jalutusrihm.

Max&Molly Smart ID kaelarihm Retro roosa
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Retro roosa
7,57 € Tavahind 15,15 €

Retro-mustriga kaelarihma roosa versioon on värskendav kombo roosast, valgest ja rohelisest, sobides paljude erinevate karvavärvidega. Peamisteks märksõnadeks on selle kaelarihma puhul reguleeritav pikkus, kerge kaal, kvaliteetsed materjalid ning loomulikult Max & Molly SmartID seeria kaelarihmadele omane unikaalne QR-koodiga ripats.

Max&Molly lühike jalutusrihm koerale Frenzy the Shark
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Frenzy the Shark
9,10 € Tavahind 18,20 €

Haikala Frenzy kaelarihma juurde sobib sama mustriga jalutusrihm. Valikus nii pikendatav (multifunktsionaalne) või lühem jalutusrihm. Vastupidav mustriline polüester, pehme kiirelt kuivav neopreen ja harjatud metallosad teevad sellest jalutusrihmast sinu uue lemmiku.

Max&Molly Smart ID kaelarihm
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Frenzy the Shark
7,57 € Tavahind 15,15 €

Kelmika haikala mustriga Frenzy the Shark kaelarihm mõjub tuju tõstvalt ja muudab iga päeva rõõmsamaks. Ära unusta sama sarja jalutusrihma ega mänguasja! Lisaboonuseks unikaalse QR-koodiga ripats, millega saad siduda oma kontaktandmed.

Max&Molly multifunktsionaalne jalutusrihm Black Sheep
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Black Sheep
9,10 € Tavahind 18,20 €

Ägeda lambamustriga jalutusrihmad - sobivad eriti hästi just lambakoertele! Vali kas lühike või pikendatav multifunktsionaalne versioon.

Max&Molly Smart ID kaelarihm Black Sheep
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Black Sheep
7,57 € Tavahind 15,15 €

Smart ID ripatsiga varustatud pilkupüüdev kaelarihm. Lambamustriga kaelarihm sobib eriti hästi lamba- ja karjakoertele. 

Max&Molly jalutusrihm Vintage
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Vintage
9,10 € Tavahind 18,20 €

Geomeetrilise mustrika rohekassinakas toonis jalutusrihm, millel neopreenist pehmendus. Nagu teisedki Max & Molly koerte jalutusrihmad, on ka selle mustriga rihmad saadaval nii lühikese, 1,2-meetrise kui ka pikendatava multifunktsionaalse jalutusrihmana.

Max&Molly Smart ID kaelarihm Vintage
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Vintage
7,57 € Tavahind 15,15 €

QR-koodiga ripatsiga varustatud Smart ID kaelarihm Max & Molly vahvast tooteseeriast. Tänu kaelarihma küljes olevale unikaalsele QR-koodile saad lisakaitse koera kadumise puhuks.

Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
8,08 € Tavahind 16,17 €

Sportlik ja elegantne. Minimalistlik ja ekstravagantne. Värvivalik!

Max & Molly Matrix-seeria pehmed kaelarihmad, mille pikiõmblused on helkurniidist, sobivad igale koerale. Lisaks kindlustunne koera kadumise puhul - unikaalne QR-kood, mille saad siduda oma kontaktandmetega.