Isikuandmete kaitse ja privaatsuspoliitika

Smartdog.ee e-poe klientide isikuandmete registri pidaja on:

Sakste OÜ
Reg. nr.: 12111555
E-post: info@smartdog.ee
Telefonid: 507 8266 ja 5656 3703 

Klientide isikuandmete registris olevat infot kasutatakse:

-          mugava ja turvalise teenuse pakkumiseks;
-          tellimuste käsitlemiseks, kohaletoimetamiseks ja arhiveerimiseks;
-          meeldiva kliendisuhte säilitamiseks;
-          tootesoovituste ja turunduslahenduste parendamiseks;
-          e-poe, tootevaliku ja pakutavate teenuste arendamiseks;
-          parema klienditeeninduse pakkumiseks;
-          statistilise info kogumiseks ja analüüsimiseks;
-          parema kasutajakogemuse pakkumiseks.

Klientide isikuandmete registris registreeritakse kliendi poolt avaldatud andmed:

-          ees- ja perekonnanimi;
-          kontaktandmed (sh e-posti aadress, telefon, aadress);
-          tellimuste ajalugu (sh info tellitud toodete kohta, valitud makseviisi ja valitud tarneviisi kohta);
-          toodetele antud tagasiside ja soovitused;
-          kliendi poolt omal soovil antud muu info ja andmed.

Klient, kes on loonud Smartdog.ee e-poe keskkonnas kasutajakonto, pääseb sellele ligi enda poolt määratud salasõna kasutades.

Smartdog.ee e-pood rakendab klientide isikuandmete kaitsmiseks erinevaid administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi meetmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Kliendi andmeid edastatakse kolmandatele osapooltele vaid juhul, kui see on vajalik teenuse pakkumiseks ning kliendi ees võetud kohustuse täitmiseks – makselahendused (krüpteeritud andmesideühendus pankadega), toodete kohaletoimetamine, kliendi poolt tellitud uudiskirja saatmine.

Kliendi andmeid säilitatakse vaid senikaua, kuni need on vajalikud käesolevas dokumendis mainitud toimingute tegemiseks. Kliendi soovil on võimalik klientide isikuandmete registris olevaid teda puudutavaid andmeid muuta, samuti osaliselt või täielikult kustutada.

Kliendil on õigus:

-          saada väljavõte klientide isikuandmete registris olevatest teda puudutavatest andmetest;
-          ise muuta või paluda klientide isikuandmete registris olevate teda puudutavate andmete muutmist ja osalist või täielikku kustutamist;
-          võtta tagasi antud nõusolek, mis puudutab klientide isikuandmete registris olevate teda puudutavate isikuandmete töötlemist ja käsitlemist.

Juhul, kui soovid oma õigusi kasutada, võta ühendust meie klienditeenindusega info@smartdog.ee. Selleks, et saaksime tagada isikuandmete töötlemise turvalisuse, peab kliendi taotlus olema digitaalselt allkirjastatud. Juhul, kui klient leiab, et tema õiguseid on rikutud, on tal õigus pöörduda registripidaja (info@smartdog.ee), Andmekaitse inspektsiooni või kohtu poole. Andmekaitse inspektsiooni poole võite pöörduda ka lihtsalt isikuandmete kaitse teemadel konsultatsiooni või abi saamiseks.

Smartdog.ee e-pood kasutab oma kodulehel küpsiseid („cookies“). Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta.

Smartdog.ee e-poe kodulehel kasutatakse järgnevaid küpsiseid:

-          seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada teenuse kasutamist;
-          esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile asjakohast reklaami, pakkumisi ja parandada kliendi veebilehe kasutajakogemust;
-          kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Klient võib oma seadmes salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada, samuti ei pruugi kõik funktsionaalsused olla kättesaadavad. 

Meie kodulehele on integreeritud Microsoft Clarity komponendid. Kasutame Microsoft Clarityt oma veebisaidi kasutamise analüüsimiseks ja kasutajakogemuse parendamiseks. Lisainfot Microsoft Clarity poolt teostatava andmetöötluse kohta leiate Microsofti privaatsusavaldusest. Microsoft säilitab kogutud andmeid 30 päeva jooksul - pärast seda ajavahemikku kustutatakse andmed automaatselt.

Juhul, kui kliendil on küsimusi tema isikuandmete kaitse, klientide isikuandmete registris olevate andmete või privaatsuspoliitika osas, soovitame ühendust võtta e-kirja teel info@smartdog.ee.