Dummyd, viled ja jahitreeningu tarvikud

Jahi- ja tõukatsete treeninguks sobivad erineva kaalu ja kujuga jänesenahast ja/või riidest dummyd, dummykotid, faasani- ja parditiivad, markeerimisvahendid, viled, saakloomade lõhnad, jäljerihmad ja muud abivahendid.

Aktiivsed filtrid

Mystique® dummyvest "Trainer"
  • Uus
Mystique® dummyvest "Trainer"
85,00 €

Tõukatsete ja linnujahi harrastajatele mõeldud dummyvest, mis mahutab palju ning teeb vajalike asjade kaasatassimise mugavamaks.

Vahariidest dummy vest on iga retriiveriomaniku tõukatse ja jahitreeningu lahutamatu osa.
  • Uus
Mystique® vahariidest dummyvest "Trainer"
119,00 €

Vahariidest käsitööna valmistatud dummyvest, mis on praktilise ja läbimõeldud lõikega, muutes linnukoera omanike treeningud lihtsamaks ja mugavamaks.

Mystique® vahariidest...
Mystique® vahariidest treeningseelik
89,90 €

Mystique dummyseelik on praktiline abivahend igale koeratreenerile. Hoolimata oma kompaktsest suurusest sobib see asendama nii dummyvesti kui dummykotti. 

Jahikoera jälgimisseade Huntloc
Jahikoera jälgimisseade Huntloc väikesele koerale
349,00 €

Jahikoertele mõeldud mobiillevil põhinev jälgimisseade, mis annab ülevaate koera asukohast ja liikumisest, sõltumata kaugusest. Komplekti kuulub jälgimisseade, koera kaelarihm (S suurus), laadija ning 1 aasta internetti ja Huntloci kasutuslitsentsi.

Koerte jälgimisseade Doglo väikesele koerale
Koerte jälgimisseade Doglo väikesele koerale
349,00 €

Mobiillevil töötav koera jälgimisseade, mis annab vahemaast sõltumata detailse ülevaate koera asukohast ja liikumisest. Komplekti kuulub jälgimisseade, koera kaelarihm (S -  suurus), laadija ning 1 aasta internetti.

Standardsuuruses, kuid kerge dummy sobib markeerimistreeninguteks ka sügavas lumes.
Mystique markeerimise talvedummy
12,90 €

Kahevärviline Mystique® markeerimise talvedummy on samade mõõtmetega, kui 500gr standarddummy, kuid kaalub vaid 165 grammi ning on varustatud viskenööriga.

Talvistesse oludesse mõeldud dummy
Mystique talvedummy (165 gr)
12,90 €

Lumistesse oludesse mõeldud Mystique® talvedummy on 500gr standarddummy mõõtmetega, kuid kaalult oluliselt kergem ning sellel on pikk viskenöör.

Koerte jälgimisseade Doglo
Koerte jälgimisseade Doglo
349,00 €

Mobiillevil töötav koera jälgimisseade, mis annab vahemaast sõltumata detailse ülevaate koera asukohast ja liikumisest. Komplekti kuuluvad jälgimisseade, koera kaelarihm (L suurus), laadija ning 1 aasta internetti.

Jahikoera jälgimisseade Huntloc
Jahikoera jälgimisseade Huntloc
349,00 €

Jahikoertele mõeldud mobiillevil põhinev jälgimisseade, mis annab ülevaate koera asukohast ja liikumisest, sõltumata kaugusest. Komplekti kuulub jälgimisseade, koera kaelarihm (L suurus), laadija ning 1 aasta internetti ja Huntloci kasutuslitsentsi.

Vile Acme 210 1/2 + kaelapael
Vile Acme 210 1/2 + kaelapael
13,25 €

ACME 210.5 on kõrge tooniga vile, mis on eelistatud eelkõige spanjeliomanike seas. Ühtlase tooniga, inimkõrva jaoks veidi vaiksem heli.

Mystique Dummy "Sniffle" karvaga
Mystique Dummy "Sniffle" rebasekarvaga
11,95 €

Rebasenahast ribaga kaetud Mystique® Dummy Sniffle nuuskimisdummy on igasse taskusse mahtuv motivatsiooni- ja treeningvahend.  

Kong Training Dummy
Kong Training Dummy
17,95 €

Kerge vahtmaterjalist dummy sobib toomisharjutusteks nii maal kui vees. 

Mystique Dummy "Sniffle" karvaga
Mystique Dummy "Sniffle" jänesekarvaga
11,25 €

Osaliselt jänesenahaga kaetud Mystique® Dummy Sniffle nuuskimisdummy mahub igasse taskusse ja võimaldab kiirtrenne teha igal ajahetkel. 

Mystique dummy Straight-Line 550g
Mystique Straight-Line dummy junior
8,90 €

Mystique® Straight-line dummy junior sobib noortele koertele sirgjoonetöö õpetamiseks. Kergelt koonuselise kuju tõttu püsib dummy hästi püsti ning peab hästi vastu ka raskemates ilmastikuoludes (tuul, vihm).

Mystique Dummy "Sniffle"
Mystique Dummy "Sniffle"
6,95 €

Väga väike ja kerge Mystique® Dummy Sniffle nuuskimisdummy mahub kõikidesse taskutesse ning annab võimaluse kiirtreeninguks igal ajahetkel.

Mystique taskudummy 150g
Mystique taskudummy
8,20 €

Pista Mystique® taskudummy taskusse ja saad soovi korral koeraga trenni teha kasvõi igal jalutuskäigul. 85-grammine taskudummy on ca 12,5 cm pikk ning selle läbimõõt on 4 cm, 150-grammine taskudummy on ca 16,5 cm pikk ning selle läbimõõt on 4,5 cm.

Mystique® Mini dummykott DeLuxe vahariidest
Vahariidest dummykott Mystique® DeLuxe Mini
39,95 €

Vahariidest Mystique® dummykott Deluxe Mini sobib 2-3 dummy säilitamiseks ja kaasavõtmiseks. Lisaks mahuvad kotti vile, jalutusrihm ja muud vajalikud väiksemad asjad. Õlarihma saab soovi korral ära võtta ning selle pikkus on reguleeritav.

Mystique dummy Straight-Line 550g
Mystique Straight-Line dummy
9,25 €

Mystique® Straight-line dummy on mõeldud koerale sirgjoonel töö õpetamiseks. Tänu kergelt koonuselisele kujule püsib dummy hästi püsti, peab hästi vastu ka raskemates ilmastikuoludes (tuul, vihm) ning on koerale lihtsalt haaratav. Vali sobiv värv vastavalt koera oskustele ja kogemustele. Oranž käepide aitab koerajuhil dummyt maastikul lihtsamini märgata.

Mystique maiusetasku
Mystique maiusetasku
13,50 €

Vöörihmaga maiusetasku on praktiline lahendus treeningutel ja igapäevastel jalutuskäikudel. Tavariiete taskud jäävad maiusepurust puhtaks!

Dummy kott Profi
Dummykott Mystique® Profi
39,90 €

Dummykott Profi mahutab lisaks muudele asjadele 10-12 standarddummyt. Võrktasku sobib ideaalselt märgade dummyde jaoks ning koti sees olevad asjad jäävad kuivaks.