Koeravõred

Kvaliteetsed koeravõred, mis on mõeldud autosõidul turvalisuse tagamiseks. Vastupidavatest materjalidest toodetud koeravõrk tagab selle, et koer ei pääse universaalkerega või luukpäraga sõiduauto pagasiruumist ette salongi.

Lihtne paigaldus, reguleeritav suurus, erinevad kinnitusviisid

Kergesti paigaldatavad ning erinevatele automarkidele sobivad võred pakuvad ideaalset lahendust koeraomanikele, kes soovivad stressivaba ja turvalist reisikogemust. Meie tootevalikust leiad nii peatoekinnitusega kui ka pagasiruumi põrandale kinnitatavad koeravõred. Reguleeritav laius ja kõrgus teevad neist sobivad nii väiksematele kui ka suurematele autodele, pakkudes samal ajal tugevat kinnitust, mis tagab koeravõrgu püsimise paigal ka siis, kui koer selle vastu nõjatub.

Aktiivsed filtrid

Variobarrier HR koeravõre kinnitatakse auto peatugede külge.
Variobarrier HR koeravõre
149,00 €

Universaalne koeravõre, mida on soovi korral lihtne tõsta ühest autost teise. Kinnitatakse tagaistme peatugede külge. Saadaval kahes suuruses S ja M. Vastab ISO 27955 turvastandardile. 

Roadmaster Deluxe on universaalne kiirkinnitustega koeravõre, mis sobib enamikesse autodesse.
  • −10%
Koeravõre Roadmaster Deluxe
118,04 € Tavahind 131,15 €

Unikaalsete kiirkinnitustega Roadmaster Deluxe on universaalne koeravõre, mis sobib enamikesse autodesse.

Variobarrier koeravõre
Variobarrier koeravõre
177,95 €

Variobarrier universaalsed koeravõred on sama turvalised kui autotootjate originaaltooted. Saadaval kolmes erinevas suuruses.