Kõik tooted - Dog Copenhagen

Tere tulemast tutvuma DOG Copenhageni tooteperega. See on stiilsus, mugavus ja vastupidavus ühendatuna klassikalise põhjamaise Taani disainiga. Iga koera jalutusvarustusse peaks kuuluma DOG Copenhageni kaela- ja jalutusrihmad või traksid, olgu tegemist siis ühise linnatuuri või maastikuseiklusega.

Aktiivsed filtrid

Dog Copenhagen Flexy™...
  • Uus
Dog Copenhagen Flexy™ kakakotihoidja
3,50 €

Koera jalutusringil on liiga vähe prügikaste? Flexy kakakotihoidja abil saad koti prügikastini jõudmiseni jalutusrihma külge kinnitada!

Dog Copenhagen Go Explore™...
  • Uus
Dog Copenhagen Go Explore™ vöökott
39,95 €

Go Explore™ vöökott DOG Copenhagenilt - praktiline ja stiilne lahendus, mis sobitub ideaalselt ka Dog Copenhageni jalutusvarustusega. Kaasas 15 kakakotti!

Dog Copenhagen Go Explore™...
  • Uus
Dog Copenhagen Go Explore™ maiusekott
36,95 €

Magnetkinnitusega maiusekott, mida on maiuse kättesaamiseks lihtne avada ja seejärel kerge sulgeda. Teada tuntud Dog Copenhageni kvaliteet!

Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ traksid
  • −50%
DC Comfort Walk Air™ traksid - vana mudeli lõpumüük
19,98 € Tavahind 39,95 €

Vana mudeli lõpumüük! Osadel toodetel võib puududa tootesilt. Suuruste ja värvide valik piiratud.

Comfort Walk Air™ traksid on tugevad ja kerged ning ideaalsed igapäevaseks kasutamiseks. Valmistatud vetthülgavast ja määrdumiskindlast nailonist ning varustatud hingava pehmenduse ja 3M™ helkuritega. 

Dog Copenhagen Urban Freestyle™ jalutusrihm
  • −50%
DC Urban Freestyle™ jalutusrihm - vana mudeli lõpumüük
16,48 € Tavahind 32,95 €

Vana mudeli lõpumüük! Osadel toodetel võib puududa tootesilt. 

Urban Freestyle™ on pehmest ja vastupidavast nailonist reguleeritava pikkusega jalutusrihm, millel on neopreenist käepidemepehmendus ja 3M™ helkurribad.

Dog Copenhagen Urban Style™ kaelarihm
  • −50%
DC Urban Style™ kaelarihm - vana mudeli lõpumüük
11,98 € Tavahind 23,95 €

Vana mudeli lõpumüük! Osadel toodetel võib puududa tootesilt.

Urban Style™ on mõnus igapäevaseks kasutamiseks mõeldud nailonist kaelarihm, millel on 3M™ helkurid, tugev alumiiniumist kinnitusrõngas ning nimeplaadi jaoks mõeldud kinnituskoht.

Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm
  • −50%
DC Urban Trail™ jalutusrihm - vana mudeli lõpumüük
17,98 € Tavahind 35,95 €

Vana mudeli lõpumüük! Osadel toodetel võib puududa tootesilt.

Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm on mitmekülgne. Sellel 3M™ helkurribadega varustatud rihmal on pehmendusega käepide, tasku maiuste ja/või kakakottide jaoks ning kolm lisakäepidet, mis teevad rihmast suurepärase valiku linnajalutuskäikudele.

Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid
  • −50%
DC Comfort Walk Pro™ traksid - vana mudeli lõpumüük
20,98 € Tavahind 41,95 €

Vana mudeli lõpumüük! Osadel toodetel võib puududa tootesilt.

Kerged ja vastupidavad traksid on saadaval kaheksas värvitoonis ning viies erinevas suuruses. Moekas valik linnakoerale!

Dog Copenhagen Walk Go™ traksid
Dog Copenhagen Walk Go™ traksid
33,95 €

DOG Copenhageni tooteseeria kõige uuem, just väikestele ja keskmist kasvu koertele mõeldud mudel. Ergonoomiline, turvaline ja täpselt koerale parajaks reguleeritav.

Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm suurtele ja väikestele koertele
Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm
52,95 €

Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm koos Pouch Organizer™ kotikesega on praktiline, 160 cm pikk  multifunktsionaalne rihm koera jalutamiseks. Neli lisakäepidet, 3M™ helkurribad, pehmendusega käepide ning kott-tasku maiuste, kakakottide ja/või võtmete jaoks - praktiline valik lühemateks ja pikemateks jalutuskäikudeks koos koeraga. Rihmal on uut tüüpi lisasulguriga karabiin.

Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid Mudel 2020
Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid
46,95 €

Uuenduskuuri läbinud Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid on kerged ning vastupidavad. Kaheksa erineva värvitooni ning viie erineva suuruse hulgast leiad kindlasti oma koerale sobivad traksid.

Kaunis, lihtne ja praktiline söögikauss sinu koerale.
  • Uus
Dog Copenhagen Vega™ kauss
25,95 €

Põhjamaiselt stiilne, moderne ja minimalistlik kauss sobib kaunistama igat interjööri. Kaunis, lihtne ja praktiline.

Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ traksid Mudel 2020
Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ traksid
42,95 €

Comfort Walk Air™ trakside uus mudel on väikeste, kuid oluliste muutustega edasiarendus kergetest ja tugevatest igapäevaseks kasutamiseks mõeldud traksidest. Määrdumiskindlast ja vetthülgavast nailonist, hingava pehmenduse ja 3M™ helkurniitidega varustatud traksid on saadaval 8-s erinevas värvitoonis ning 5-s erinevas suuruses.

Dog Copenhagen Urban Style™ kaelarihm UUS 2020
Dog Copenhagen Urban Style™ kaelarihm
22,95 €

Uus mudel! Urban Style™ on mõnus igapäevaseks kasutamiseks mõeldud nailonist kaelarihm, millel on 3M™ helkurid, tugev alumiiniumist kinnitusrõngas ning nimeplaadi jaoks mõeldud kinnituskoht. 3 suurust, 8 erinevat värvi!

Dog Copenhagen Urban Freestyle™ jalutusrihm
Dog Copenhagen Urban Freestyle™ jalutusrihm
37,95 €

Pehmest ja vastupidavast nailonist valmistatud Urban Freestyle™ on reguleeritava pikkusega jalutusrihm. Mõnus neopreenist pehmendusega käepide, uue kujuga karabiin, 3M™ helkurribad teevad sellest ülikergest rihmast sinu uue lemmiku! 2 suurust, 8 erinevat värvi.

Dog Copenhagen Urban Rope™ jalutusrihm Mudel 2020
Dog Copenhagen Urban Rope™ jalutusrihm
41,95 €

Dog Copenhagen Urban Rope™ jalutusrihm on 160 cm pikk kerge ja mugav igapäevarihm, mis on valmistatud pehmest ja vastupidavast nailonist. Rihmal on neopreenist pehmendusega käepide, D-kujuline kinnitusrõngas, läbipõimitud 3M™ helkurribad ja kerge alumiiniumist turvakinnitusega karabiin. 

Dog Copenhagen Pouch Organizer™ kott jalutusrihmale
Dog Copenhagen Pouch Organizer™ kott jalutusrihma külge kinnitamiseks
24,95 €

Tarvikukoti Pouch Organizer™ saad lihtsalt Dog Copenhagen Urban Style või Urban Rope jalutusrihmade külge kinnitada. Hoia kakakotid käepärast, võtmed turvaliselt kaasas ning võta koera jaoks jalutuskäigule kaasa maiuseid! Vastupidav ja vetthülgav nailonkangas on varustatud turvalisust lisavate 3M™ helkurääristega.