Dog Copenhagen™ traksid, kaela- ja jalutusrihmad

Inspireerituna meie neljajalgsete sõprade aktiivsest elustiilist on Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad valmistatud parimatest võimalikest materjalidest ning sobivad nõudlikule kasutajale - eelkõige igapäevasteks seiklusrännakuteks ja jalutuskäikudeks linnatänavatel ning -parkides.

Aktiivsed filtrid

Dog Copenhagen Flexy™...
Dog Copenhagen Flexy™ kakakotihoidja
3,50 €

Koera jalutusringil on liiga vähe prügikaste? Flexy kakakotihoidja abil saad koti prügikastini jõudmiseni jalutusrihma külge kinnitada!

Dog Copenhagen Walk Go™ traksid
Dog Copenhagen Walk Go™ traksid
33,95 €

DOG Copenhageni tooteseeria kõige uuem, just väikestele ja keskmist kasvu koertele mõeldud mudel. Ergonoomiline, turvaline ja täpselt koerale parajaks reguleeritav.

Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm suurtele ja väikestele koertele
Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm
52,95 €

Dog Copenhagen Urban Trail™ jalutusrihm koos Pouch Organizer™ kotikesega on praktiline, 160 cm pikk  multifunktsionaalne rihm koera jalutamiseks. Neli lisakäepidet, 3M™ helkurribad, pehmendusega käepide ning kott-tasku maiuste, kakakottide ja/või võtmete jaoks - praktiline valik lühemateks ja pikemateks jalutuskäikudeks koos koeraga. Rihmal on uut tüüpi lisasulguriga karabiin.

Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid Mudel 2020
Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid
46,95 €

Uuenduskuuri läbinud Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid on kerged ning vastupidavad. Kaheksa erineva värvitooni ning viie erineva suuruse hulgast leiad kindlasti oma koerale sobivad traksid.

Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ traksid Mudel 2020
Dog Copenhagen Comfort Walk Air™ traksid
42,95 €

Comfort Walk Air™ trakside uus mudel on väikeste, kuid oluliste muutustega edasiarendus kergetest ja tugevatest igapäevaseks kasutamiseks mõeldud traksidest. Määrdumiskindlast ja vetthülgavast nailonist, hingava pehmenduse ja 3M™ helkurniitidega varustatud traksid on saadaval 8-s erinevas värvitoonis ning 5-s erinevas suuruses.

Dog Copenhagen Urban Style™ kaelarihm UUS 2020
Dog Copenhagen Urban Style™ kaelarihm
22,95 €

Uus mudel! Urban Style™ on mõnus igapäevaseks kasutamiseks mõeldud nailonist kaelarihm, millel on 3M™ helkurid, tugev alumiiniumist kinnitusrõngas ning nimeplaadi jaoks mõeldud kinnituskoht. 3 suurust, 8 erinevat värvi!

Dog Copenhagen Urban Freestyle™ jalutusrihm
Dog Copenhagen Urban Freestyle™ jalutusrihm
37,95 €

Pehmest ja vastupidavast nailonist valmistatud Urban Freestyle™ on reguleeritava pikkusega jalutusrihm. Mõnus neopreenist pehmendusega käepide, uue kujuga karabiin, 3M™ helkurribad teevad sellest ülikergest rihmast sinu uue lemmiku! 2 suurust, 8 erinevat värvi.

Dog Copenhagen Urban Rope™ jalutusrihm Mudel 2020
Dog Copenhagen Urban Rope™ jalutusrihm
41,95 €

Dog Copenhagen Urban Rope™ jalutusrihm on 160 cm pikk kerge ja mugav igapäevarihm, mis on valmistatud pehmest ja vastupidavast nailonist. Rihmal on neopreenist pehmendusega käepide, D-kujuline kinnitusrõngas, läbipõimitud 3M™ helkurribad ja kerge alumiiniumist turvakinnitusega karabiin. 

Dog Copenhagen Pouch Organizer™ kott jalutusrihmale
Dog Copenhagen Pouch Organizer™ kott jalutusrihma külge kinnitamiseks
24,95 €

Tarvikukoti Pouch Organizer™ saad lihtsalt Dog Copenhagen Urban Style või Urban Rope jalutusrihmade külge kinnitada. Hoia kakakotid käepärast, võtmed turvaliselt kaasas ning võta koera jaoks jalutuskäigule kaasa maiuseid! Vastupidav ja vetthülgav nailonkangas on varustatud turvalisust lisavate 3M™ helkurääristega.