LEIUNURK

Eriti soodsa hinnaga tooted - näidiseks olnud tooted, klienditagastused ja/või viimased üksikud eksemplarid. Leiunurga tooted on saadaval piiratud koguses.

Aktiivsed filtrid

Max&Molly vöökott koeraomanikule
  • −50%
Max&Molly vöökott
12,45 € Tavahind 24,90 €

Praktiline, kahe lukuga suletava taskuga vöökott. Suuremasse taskusse saad jalutuskäigu ajaks turvaliselt pista koerale mõeldud maiused, võtmed, ja/või telefoni, väiksemast taskust on ees oleva ava kaudu äärmiselt mugav võtta koera kakakotte.

Vali kas hõbehallide, siniste või roosade detailidega vöökott.

Max&Molly koera jalutusrihm Matrix
  • −50%
Max&Molly jalutusrihm Matrix
9,45 € Tavahind 18,90 €

Lihtsuses peitub ilu! Max & Molly Matrix-sarja jalutusrihmad on sportlikud ja elegantsed, minimalistlikud ja ekstravagantsed. Nii lühikese kui multifunktsionaalse jalutusrihma pikiõmblused on helkurniidist. Vali sobiv pikkus, suurus ja värv!

Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
  • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
7,95 € Tavahind 15,90 €

Sportlik ja elegantne. Minimalistlik ja ekstravagantne. Värvivalik!

Max & Molly Matrix-seeria pehmed kaelarihmad, mille pikiõmblused on helkurniidist, sobivad igale koerale. Lisaks kindlustunne koera kadumise puhul - unikaalne QR-kood, mille saad siduda oma kontaktandmetega. 

Max&Molly jalutusrihm Retro roosa
  • −50%
Max&Molly jalutusrihm Retro roosa
8,95 € Tavahind 17,90 €

Roosa, valge ja rohelise kombinatsioon on ajatu - või siis retro, nagu selle jalutusrihma mustri nimigi ütleb. Sobib suurepäraselt erinevat karvavärvi koertele ning püüab igal juhul pilku! Vali kas tavaline jalutusrihm või mitme kasutusfunktsiooniga pikendatav kahe karabiini ja mitme kinnitusrõngaga pikem jalutusrihm.

Max&Molly Smart ID kaelarihm Retro roosa
  • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Retro roosa
7,45 € Tavahind 14,90 €

Retro-mustriga kaelarihma roosa versioon on värskendav kombo roosast, valgest ja rohelisest, sobides paljude erinevate karvavärvidega. Peamisteks märksõnadeks on selle kaelarihma puhul reguleeritav pikkus, kerge kaal, kvaliteetsed materjalid ning loomulikult Max & Molly SmartID seeria kaelarihmadele omane unikaalne QR-koodiga ripats.

Max&Molly lühike jalutusrihm koerale Frenzy the Shark
  • −50%
Max&Molly jalutusrihm Frenzy the Shark
8,95 € Tavahind 17,90 €

Haikala Frenzy kaelarihma juurde sobib sama mustriga jalutusrihm. Valikus nii pikendatav (multifunktsionaalne) või lühem jalutusrihm. Vastupidav mustriline polüester, pehme kiirelt kuivav neopreen ja harjatud metallosad teevad sellest jalutusrihmast sinu uue lemmiku.

Max&Molly jalutusrihm Vintage
  • −50%
Max&Molly jalutusrihm Vintage
8,95 € Tavahind 17,90 €

Geomeetrilise mustrika rohekassinakas toonis jalutusrihm, millel neopreenist pehmendus. Nagu teisedki Max & Molly koerte jalutusrihmad, on ka selle mustriga rihmad saadaval nii lühikese, 1,2-meetrise kui ka pikendatava multifunktsionaalse jalutusrihmana.