Care² puurid

Avariitestitud Care² transpordipuurid salongis reisivatele väikestele lemmikutele. Patenteeritud Care² puurid on valmistatud alumiiniumist ja killustumiskindlast nailonplastikust. Unikaalne kaldega konstruktsioon ja puuri kuju parandavad puuri löögikindlust ning vähendab kokkupõrke korral tekkivaid riske. Puuril on kaks tugevdatud plastikust ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Care² puurid on avariitestides mitmekordselt testitud - kasutatud meetodid on samad, mis lasteistmete testimisel laupkokkupõrke korral (ECE R44). Care² puure võib transportida nii esi- kui tagaistmel. Valikus kolm värvi - kollane, hall ja roosa - ning kaks suurust - M-suurus kuni 5 kg kaaluvale lemmikule, L-suurus kuni 9 kg kaaluvale lemmikule.

Hoolitse oma väikese koera, kassi, küüliku ja tuhku turvalisuse eest ka autos!

Aktiivsed filtrid

Reisipuur MimSafe Care2 - mõeldud sinu koera turvaliseks transportimiseks
  • −10%
Turvapuur Care² - erimudel koos pesaga
260,10 € Tavahind 289,00 €

Turvalise ja praktilise Care² puuri eriväljalase - roosa ja halli värvikombinatsioon, lisaks puurile on komplektis ka pehme pesa ning LED-tuluke. Saadaval M ja L suuruses.

Turvapuur MimSafe Care2 M
  • Soodus!
  • −10%
Turvapuur MimSafe Care² - L-suurus
305,10 € Tavahind 339,00 €

Care² on turvaline ja praktiline reisipuur, mis tagab sinu lemmikule parima kaitse avarii korral. Puuril on kaks ust, kandesang, termomeeter ning see sobib nii esi- kui tagaistmel kasutamiseks. L-suuruses puur on mõeldud kuni 9 kg kaaluvatele lemmikloomadele.

Turvapuur MimSafe Care2 M
  • −10%
Turvapuur MimSafe Care² - M-suurus
260,10 € Tavahind 289,00 €

Care² transpordipuur on turvaline ja praktiline reisipuur. Puuri unikaalse kuju ja disaini tõttu on sinu lemmik avarii korral kaitstud. Puuri on lihtne autosse paigutada, sellel on kaks ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Care² transpordipuur sobib kasutamiseks nii ees- kui tagaistmel. M-suuruses puur sobib kuni 5 kg kaaluvale lemmikule.