Kuidas osta?

Valige esilehe vasakust tulbast teid huvitav tootekategooria (Variocage puurid, koeravõred, mänguasjad jne) ning sobiv alamkategooria. Toodete nimekirja juures näete ka toodete lühikirjeldusi. Kui toote pealkiri on liiga pikk ja osa tekstist ei ole nähtav, liikuge arvutihiire kursoriga pealkirja peale ning kogu tekst ilmub nähtavale.

Huvi pakkuva toote nimetusel klikates näete lisainfot ja pilte. Hiirega pildil liikudes näete pilti suurendatult, pildile klikates avaneb hüpikaknas suur tootepilt. Kui ühest tootest on rohkem kui kolm pilti, klikkige väikeste tootepiltide kõrval olevatel nooltel, et neid kõiki näha.

Tootme ostmiseks vajutage nupule "Lisa ostukorvi". Ese lisatakse ostukorvi ning saate suunduda kas maksma või jätkata teiste toodete vaatamist.

Ostukorvi lühisisu näete jooksvalt parempoolses tulba ülaosas. Kuni kohaletoimetamise viisi valimiseni näidatakse ostukorvis saatekuluks 0€.  Ostukorvi kokkuvõtte juures saate tooteid ostukorvist ka kiirelt kustutada, vajutades punasele ristile.

Kui olete ostukorvi täiendamise lõpetanud, vajutage ostukorvi juures nuppu "Kassasse". Kui omate mõnda sooduskupongi, kirjutage selle kood vastavasse lahtrisse.

Kui te ei soovi end meie e-poe kasutajaks registreerida, valige nupp "Osta külalisena". Järgmiseks sisestage oma kontaktandmed. Punase tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Kinnitage oma kontaktandmed ning lugege läbi ja nõustuge kasutustingimustega. Alles seejärel valige tarneviis. Kui soovite kasutada SmartPosti või Omniva pakiautomaadi teenust, valige rippmenüüst endale sobiv automaat.

Kui olete juba registreerunud kasutaja, on tellimine lihtsam. Olete registreerimisel juba sisestanud oma aadressi ning edaspidi seda tellimust kinnitades enam tegema ei pea. Samuti on võimalik sisestada mitu kohaletoimetamise aadressi ning need erinevate lühivalikute nimedega salvestada.

 

Kinkekaardid

E-kinkekaardi ostmiseks valige tootekategooriast "Kinkekaart" ning seejärel e-kinkekaart. Seejärel saad valida kinkekaardi väärtuse, sisestades soovitud summa. Kinkekaardi saaja nime, e-posti aadressi ning sõnumi saad kirjutada teadete ja märkuste lahtrisse. Kontrolli, et e-posti aadress, millele soovid kinkekaardi saatmist, on korrektne.

Smartdog.ee e-kinkekaarti on lihtne kasutada, lisa ostukorvis kinkekaardi koodilahtrisse kinkekaardil olev kood ning vajuta "Lisa". Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda pangaülekandega.

 

Makseviisid

Tellimuse eest on võimalik tasuda:
- Montonio makselahenduse kaudu pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas, Nordea ning OP).
- Swedbanki pangalingiga
- SEB pangalinga
- Montonio Financing / Montonio järelmaksuteenus (järelmaksuperiood 3-60 kuud, vt rohkem Tellimustingimused p.11 alt)
- Pangaülekandega
- Sularahas, kui tulete kaubale ise järgi

Kui valisite makseviisiks pangaülekande, on teil tellimuse eest tasumiseks aega 3 tööpäeva. Kui selle aja jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, tellimus tühistatakse. Korduva tellimuste tasumata jätmise korral on e-poel õigus piirata kasutaja tellimisvõimalusi.

Kõiki oma tellimusi ning nende staatust näete registreeritud kasutajana oma tellimuste ajaloost.

 

Kui teil tekib küsimusi, siis võtke ühendust kontaktivormi kaudu või helistage-kirjutage meile ning leiame koos vastuse.

 

Head ostlemist!