Kuidas osta?

Valige esilehe vasakust tulbast teid huvitav tootekategooria (Variocage puurid, koeravõred, mänguasjad jne) ning vajadusel sobiv alamkategooria. Toodete nimekirja saate kuvada kas ainult pisipiltidena või koos toote lühikirjeldusega.

Huvi pakkuva toote nimetusel klikates näete lisainfot ja pilte. Hiirega pildil liikudes näete pilti suurendatult, pildile klikates avaneb hüpikaknas suur tootepilt. Kui ühest tootest on rohkem kui kolm pilti, klikkige väikeste tootepiltide kõrval olevatel nooltel, et neid kõiki näha.

Toote ostmiseks vajutage nupule "Lisa ostukorvi". Ese lisatakse ostukorvi ning saate suunduda kas maksma või jätkata teiste toodete vaatamist.

Ostukorvis olevate toodete arvu näete jooksvalt ekraani ülaosas, ostukorvi ikooni kõrval. Klikates ostukorvile, kuvatakse ostukorvis olevate toodete nimekiri. Ostukorvi kokkuvõtte juures saate tooteid ostukorvist ka kiirelt kustutada, vajutades punasele ristile.

Kui olete ostukorvi täiendamise lõpetanud, vajutage ostukorvi juures nuppu "Kassasse". Kui omate mõnda sooduskupongi, kirjutage selle kood vastavasse lahtrisse.

Kui te ei soovi end meie e-poe kasutajaks registreerida, saate ostu lõpetada ka külalisena. Sisestage oma nimi ja e-posti aadress, lugege läbi ja nõustuge meie isikuandmete töötlemise poliitikaga. Jätka nupu vajutamisel kuvatakse tarneaadress, mida on soovi korral võimalik muuta ning seejärel saate valida sobiva tarneviisi. Kui soovite kasutada SmartPosti või Omniva pakiautomaadi teenust, valige rippmenüüst endale sobiv automaat.

Kui olete juba registreerunud kasutaja, on tellimine lihtsam. Olete registreerimisel juba sisestanud oma aadressi ning edaspidi seda tellimust kinnitades enam tegema ei pea. Samuti on võimalik sisestada mitu kohaletoimetamise aadressi ning need erinevate lühivalikute nimedega salvestada.Makseviisid

Tellimuse eest on võimalik tasuda:

  • Montonio makselahenduse kaudu pangalinkidega
  • Montonio / Stripe makselahenduse kaudu Apple Pay, Google Pay või pangakaardiga
  • InBank järelmaksuteenusega (järelmaksuperiood 6-72 kuud, vt rohkem Tellimustingimused p.11 alt)
  • Pangaülekandega - tellimuse eest tasumiseks on aega 3 tööpäeva. Kui selle aja jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, tellimus tühistatakse.

Korduva tellimuste tasumata jätmise korral on e-poel õigus piirata kasutaja tellimisvõimalusi. Kõiki oma tellimusi ning nende staatust näete registreeritud kasutajana oma tellimuste ajaloost.Kinkekaardid

E-kinkekaardi ostmiseks valige tootekategooriast "Kinkekaart" ning seejärel e-kinkekaart. Seejärel saad valida kinkekaardi väärtuse, sisestades soovitud summa. Kinkekaardi saaja nime, e-posti aadressi ning sõnumi saad kirjutada teadete ja märkuste lahtrisse. Kontrolli, et e-posti aadress, millele soovid kinkekaardi saatmist, on korrektne.

Smartdog.ee e-kinkekaarti on lihtne kasutada, lisa ostukorvis kinkekaardi koodilahtrisse kinkekaardil olev kood ning vajuta "Lisa". Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda pangalingi makse, kaardimakse või pangaülekandega.

Kui teil tekib küsimusi, siis võtke ühendust kontaktivormi kaudu või helistage-kirjutage meile ning leiame koos vastuse.Head ostlemist!