Muud kasulikku

Joogikausid reisile, maiusetaskud, klikkerid, springer DogRunner koera turvaliseks jalgratta kõrval jooksutamiseks, päästevestid koertele, pesad ja magamisasemed.

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Dog Copenhagen Go Explore™...
Dog Copenhagen Go Explore™ vöökott
39,95 €

Go Explore™ vöökott DOG Copenhagenilt - praktiline ja stiilne lahendus, mis sobitub ideaalselt ka Dog Copenhageni jalutusvarustusega. Kaasas 15 kakakotti!

Dog Copenhagen Go Explore™...
Dog Copenhagen Go Explore™ maiusekott
36,95 €

Magnetkinnitusega maiusekott, mida on maiuse kättesaamiseks lihtne avada ja seejärel kerge sulgeda. Teada tuntud Dog Copenhageni kvaliteet!

Dog Copenhagen Flexy™...
Dog Copenhagen Flexy™ kakakotihoidja
3,50 €

Koera jalutusringil on liiga vähe prügikaste? Flexy kakakotihoidja abil saad koti prügikastini jõudmiseni jalutusrihma külge kinnitada!

Helkur Smartdog.ee logoga
Helkur Smartdog.ee logoga
1,49 €

Pehme helkur, millesse on peidetud Smartdog.ee logo. Ole nähtav - osta endale või kingiks sõbrale!

Mystique® vahariidest...
Mystique® vahariidest treeningseelik
89,90 €

Mystique dummyseelik on praktiline abivahend igale koeratreenerile. Hoolimata oma kompaktsest suurusest sobib see asendama nii dummyvesti kui dummykotti. 

Jahikoera jälgimisseade Huntloc
Jahikoera jälgimisseade Huntloc väikesele koerale
349,00 €

Jahikoertele mõeldud mobiillevil põhinev jälgimisseade, mis annab ülevaate koera asukohast ja liikumisest, sõltumata kaugusest. Komplekti kuulub jälgimisseade, koera kaelarihm (S suurus), laadija ning 1 aasta internetti ja Huntloci kasutuslitsentsi.

Koerte jälgimisseade Doglo väikesele koerale
Koerte jälgimisseade Doglo väikesele koerale
349,00 €

Mobiillevil töötav koera jälgimisseade, mis annab vahemaast sõltumata detailse ülevaate koera asukohast ja liikumisest. Komplekti kuulub jälgimisseade, koera kaelarihm (S -  suurus), laadija ning 1 aasta internetti.

NiteIze® Glowstreak LED-pall ja vilkurripats
  • Soodus!
  • −45%
NiteIze® Glowstreak LED-pall ja SpotLit vilkurripats
13,94 € Tavahind 25,35 €

Valgustatud, värve vahetav LED tuledega pall on veekindel, sobides pimedatesse hommikutesse ja õhtutesse suurepäraselt. Komplektis kaasas ka säravalt põlev SpotLit ripats, mis teeb sinu ja su koera pimeda aja jalutuskäigud turvalisemaks.

Max & Molly Matrix Ultra LED ohutusvilkur teeb sinu koera pimedas märgatavaks
Max&Molly Matrix Ultra LED tuluke
14,95 €

Max&Molly Matrix Ultra LED vilkur on oma klassi eredaim tuluke. Lisab nähtavust oma pimeda aja jalutuskäikudele! Kinnita silikoonist kinnitusriba abil, kuhu vaja - koera kaelarihma, jalutusrihma, enda jope või seljakoti külge. USB-laadimiskaabel komplektis kaasas!

Max&Molly neopreenist maiusekott koera premeerimiseks
  • −30%
Max&Molly maiusetasku
9,77 € Tavahind 13,95 €

Mõnusa suurusega neopreenist maiusekott on hea valik trenni või jalutuskäigule. Lihtne kasutada, lihtne pesta. Maiuseid armastava koera jaoks saadaval ka kaks korda suurem maiusetasku!

Max&Molly vöökott koeraomanikule
  • −50%
Max&Molly vöökott
12,66 € Tavahind 25,32 €

Praktiline, kahe lukuga suletava taskuga vöökott. Suuremasse taskusse saad jalutuskäigu ajaks turvaliselt pista koerale mõeldud maiused, võtmed, ja/või telefoni, väiksemast taskust on ees oleva ava kaudu äärmiselt mugav võtta koera kakakotte.

Vali kas hõbehallide, siniste või roosade detailidega vöökott.

Koerte jälgimisseade Doglo
Koerte jälgimisseade Doglo
349,00 €

Mobiillevil töötav koera jälgimisseade, mis annab vahemaast sõltumata detailse ülevaate koera asukohast ja liikumisest. Komplekti kuuluvad jälgimisseade, koera kaelarihm (L suurus), laadija ning 1 aasta internetti.

Jahikoera jälgimisseade Huntloc
Jahikoera jälgimisseade Huntloc
349,00 €

Jahikoertele mõeldud mobiillevil põhinev jälgimisseade, mis annab ülevaate koera asukohast ja liikumisest, sõltumata kaugusest. Komplekti kuulub jälgimisseade, koera kaelarihm (L suurus), laadija ning 1 aasta internetti ja Huntloci kasutuslitsentsi.

Vile Acme 210 1/2 + kaelapael
Vile Acme 210 1/2 + kaelapael
13,25 €

ACME 210.5 on kõrge tooniga vile, mis on eelistatud eelkõige spanjeliomanike seas. Ühtlase tooniga, inimkõrva jaoks veidi vaiksem heli.

MicroLink™ karabiin ripatsile, nimesildile
MicroLink™ karabiin koera nimesildile
9,95 €

Unusta välja veninud kinnitusrõngad, mille küljest koera nimesilt lihtsalt kaob. See voolujooneline väike karabiin teeb nimeripatsi kinnitamise lihtsaks ja turvaliseks - kasuta kas kaelarihma või trakside küljes ning tõsta vastavalt vajadusele ümber teise rihma külge.

JULIUS-K9 ® maiusetasku
JULIUS-K9 ® maiusetasku
7,95 €

Kerge ja pehme nööriga suletav maiusetasku, mille saad lahtikäiva aasa abil oma vöö või koti külge kinnitada.

Kiwi Walker kakakotihoidja ja 30 biolagunevat kakakotti
Kiwi Walker kakakotihoidja + 30 kotti
5,95 €

Erksavärviline silikoonist kakakotihoidja, mida on mugav selle küljes oleva metallkarabiiniga kas jalutusrihma või seljakoti külge kinnitada. Kaasas 2 rulli kakakotte. Valikus sinine, roheline, roosa, ja kollane kakakoti hoidja.

Pehme ja karvane kummeeritud põhjaga Vet bed pesa koerale
Koera pesa Vetbed
19,95 €

Tuntud ja turvaline libisemisvastase põhjaga ase koertele - Vetbed on pehme, mõnus ja allergiaohutu pesa sinu koerale. Pesa suurus ca 80 x 100 cm. Valikus erinevad mustrid!

Kiwi Walker reisikauss koerale
Kiwi Walker reisikausside komplekt
19,95 €

Kaks kokkupandavat silikoonist reisikaussi koerale - üks söögi ja teine joogivee jaoks. Mugav ja praktiline igale poole kaasa võtmiseks!

Kaasaskantav joogipudel koerale
  • −10%
Kiwi Walker joogipudel 2in1
12,56 € Tavahind 13,95 €

Kahe osaga veepudel - saad matkale, jalutuskäigule ja mujale kaasa võtta nii vee kui ka söögiportsu või täita pudeli mõlemad pooled veega. Praktiline, mugav ja näeb hea välja!

Randmepael klikkerile (Karen Pryor)
Randmepael klikkerile (Karen Pryor)
2,80 €

Käepael klikkeri jaoks. Sobib ideaalselt Karen Pryor I-Click klikkeritele, kuid ka teistele kinnitusaasa omavatele klikkeritele.