Neewa jooksuvööd, veoliinid ja veorakmed

Neewa on koertega liikumiseks mõeldud varustuse turuliider, kasutades tootmises vaid kõige paremaid materjale, pöörates tähelepanu detailidele ning kvaliteedikontrollile. Kelgukoerte omanike, canicross-harrastajate, koos koeraga suusatajate ja jalgrattaga sõitjate lemmik.

Aktiivsed filtrid

Neewa reguleeritava suurusega veotraksid
Neewa reguleeritava suurusega veotraksid
39,50 €

Veorakmed ehk veotraksid on koera veospordi lahutamatuks osaks. Reguleeritava suurusega Neewa trakside hulgast leiad oma koerale paraja suurusega veorakmed.

Neewa Race Line veoliin amortisaatoriga
Neewa Racing Line veoliin amortisaatoriga
25,95 €

Kahest osast koosnev amortisaatoriga veoliin, millle mõlemas otsas on karabiin. Vastab rahvusvahelistele koertekrossi ja suusaveo nõuetele.

Neewa jooksuvöö (amortisaatoriga)
Neewa jooksuvöö (amortisaatoriga)
35,95 €

Lihtne ja tugev ilma jalarihmadeta veovöö, mis sobib koeraga matkamiseks, jooksmiseks ning käed vabad jalutuskäikudeks. Reguleeritav suurus vahemikus 75 - 130 cm.

Neewa jooksutraksid
Neewa traksid Running
30,50 €

Eelkõige erinevateks jooksuharrastusteks ja matkamiseks mõeldud kergekaalulised, pehmendustega 4st punktist reguleeritavad traksid.

Neewa Canicross jooksuvöö
Neewa Canicross jooksuvöö
35,00 €

Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega kerge jooksuvöö, millel on jalarihmad ja lukuga tasku. Veovöö on reguleeritav neljast punktist, sobib puusaümbermõõdule 75-115 cm. Sobib koerakrossiks, matkamiseks ja suusaveoks ning loomulikult ka tavalisteks jalutuskäikudeks koos koeraga.