Klientide lemmikud

Aktiivsed filtrid

Julius K9 IDC Powerharness traksid
  • -6,95 €
JULIUS-K9 ® IDC Powerharness traksid
41,95 € Tavahind 48,90 €

Kindel valik töö- ja sportkoertele erinevatesse trennidesse, kuid loomulikult on JULIUS-K9 ® IDC Powerharness traksid ideaalsed kasutamiseks ka tavalistel jalutuskäikudel. Uus, veelgi ergonoomilisem mudel!

Lisaks mustadele traksidele nüüd valikus ka uv-neoon värv, mis lisab nähtavust ja turvalisust ka hämarates ja pimedates oludes.

Kiwi Walker külmkuivatatud maiused lihast ja kalast
7,59 €

Erinevad lihatooted ja mereannid - uued külmkuivatatud maiused on kohal! Kiwi Walker tootesarja maiused on lisa- ja värvainete vabad. Sobivad treeningmaiuseks ja vahepalaks nii suurtele kui väikestele lemmikloomadele. Keeratava kaanega purk teeb hoiustamise ja maiuse võtmise lihtsaks ja mugavaks.

Soodushinnaga toodete parim enne kuupäev on 20.06.2023.

Airkit õhutusaak
9,90 €

Airkit õhutushaak paigaldatakse auto tagaluugi luku vahele - selle abil saad auto uksed lukustada nagu tavaliselt, kuid tagaluuk jääb praokile ja värske õhk pääseb autos ringlema.

NB! Ei sobi autodele millel on elektriliselt avanev pakiruumiluuk. 

Ära kasuta õhutushaaki kui auto mootor töötab! 

Vilkur SpotLit
9,95 €

LED tuluke hõlbustab pimedas koera jälgimist ning lisab turvalisust nii maal kui linnas liigeldes. Kaks töörežiimi - pidevalt põlev või vilkuv. Värvivalikus valge  LED, punane LED, sinine LED.