Turvapuur MimSafe Care2 L

Uus toode

Care² on turvaline ja praktiline reisipuur. Puuri unikaalne kuju ja disain aitavad sinu lemmikut avarii korral paremini kaitsta. Puuril on kaks ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Seda on lihtne autosse paigutada ja see sobib kasutamiseks nii ees- kui tagaistmel. L-suuruses puur mõeldud kuni 9 kg kaaluvale lemmikule.

Lisainfo

Meie laos kohapeal olemas!

292,50 €

-10%

325,00 €

 • Mimsafe Care² transpordipuurid sobivad kasutamiseks auto esi- ja/või tagaistmel, need kinnitatakse turvavööga. Care² transpordipuuri võib paigutada ka auto pagasiruumi eeldusel, et puuri ja tagaluugi vahele jääb 250-300 mm - sellisel juhul ei jää puur avarii korral auto deformatsioonitsooni mõjualasse.

  Care² puurid on testitud paljudes erinevates avariitestides ning kasutatud meetodid on samad, mis lasteistmete testimisel laupkokkupõrke korral (ECE R44). Testid on läbi viinud Rootsi RISE uurimisinstituut.

  Patenteeritud Care² puurid on valmistatud alumiiniumist ja killustumiskindlast nailonplastikust, mis peab vastu ka suurtele temperatuurikõikumistele. Kaldega konstruktsioon parandab puuri löögikindlust ning vähendab kokkupõrke korral tekkivaid riske. Puuril on kaks tugevdatud plastikust ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter.

  L suuruses puur on sobilik kuni 9 kg kaaluvatele lemmikloomadele.

  Puuri mõõdud on 440 x 410 x 480 mm, kaal 5,6 kg

  Kaks värvi: kollane ja hall

 • Kõrgus 410 mm
  Laius 440 mm
  Sügavus 480 mm
  Kaal 5,6 kg

Siia juurde sobiks veel

Arvustused