Turvapuur Care2 - erimudel koos pesaga

Uus toode

Turvalise ja praktilise Care² puuri eriväljalase - roosa ja halli värvikombinatsioon, lisaks puurile on komplektis ka pehme pesa ning LED-tuluke. Saadaval M ja L suuruses.

Lisainfo

Meie laos kohapeal olemas!

247,50 €

-10%

275,00 €

 • Avariitestitud Mimsafe Care² reisipuur sobib kasutamiseks auto esi- ja/või tagaistmel. Auto pagasiruumi võib selle transpordipuuri paigutada juhul, kui puuri ja tagaluugi vahele jääb 250-300 mm ning avarii korral ei jää see auto deformatsioonitsooni mõjualasse.

  Paljudes avariitestides katsetatud Care² transpordipuur on salongis reisivale lemmikule - olgu selleks koer, kass, tuhkur, küülik või muu pisilemmik - parim lahendus. Rootsi RISE uurimisinstituudi poolt läbi viidud testimismeetodid on samad, mis lasteistmete testimisel laupkokkupõrke korral (ECE R44). 

  Alumiiniumist ja killustumiskindlast nailonplastikust valmistatud Care² puuri kaldega konstruktsioon parandab puuri löögikindlust ning vähendab kokkupõrke korral tekkivaid riske. Puuril on kaks tugevdatud plastikust ust, praktiline kandesang ning sisseehitatud termomeeter. Samuti talub see puur ka suuri temperatuurikõikumisi.

  M suuruses puur on sobilik kuni 5 kg kaaluvatele lemmikloomadele. Puuri mõõdud on 370 x 410 x 480 mm, kaal 4,6 kg

  L suuruses puur on sobilik kuni 9 kg kaaluvatele lemmikloomadele. Puuri mõõdud on 440 x 410 x 480 mm, kaal 5,6 kg

  Värvus: roosa/hall

  Lisaks puurile kuulub selle erimudeli komplekti ka Rootsis käsitööna valmistatud pehme MetizoBädd pesa ning roosa silikoonist LED-tuluke.

 • Kõrgus 410 mm
  Laius 440 mm
  Sügavus 480 mm
  Kaal 5,6 kg

Siia juurde sobiks veel

Arvustused