Dog Security "Silent Collar" kaelarihm

Uus toode

See 6 mm läbimõõduga polüesternöörist rihm on ideaalne nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel. Kinnitusrõngad on messingist, seega sobib see kaelarihm ka nikliallergiaga koertele. Saadaval lai valik erinevaid suurusi.

Lisainfo

10,35 €

  • Dog Security kaelarihmad on valmistatud kõrgtehnoloogilisest polüesternöörist, mis on välja töötatud silmas pidades armee poolt seatavaid nõudeid. Tänaseks on selle nööri tellijaid ja kasutajaid vaid kaks - Rootsi õhujõud ning Dog Security. Näiliselt sarnaseid kaelarihmu on maailmas palju, kuid tegelik sisu on vägagi erinev - Dog Security rihm on vastupidavam, vaiksem, paremini libisev ja tugevam.

    See 6 mm läbimõõduga rihm on ideaalne nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel. Erinevalt metallkettidest ei kuluta see koera karva ega ole koera kaela vastas külm ning teiste koertega mängides puudub hammaste vigastamise oht. Kinnitusrõngad on messingist, seega sobib see kaelarihm ka nikliallergiaga koertele.

    Ideaalne kaelarihm treenigutel kasutamiseks - see on kiire, efektiivne ja vaikne. Rihma põhimõte on see, et koer ei õpi oma asendit korrigeerima metallikõlksatuse peale.

    Mõõda oma koera kaelaümbermõõt ning lisa õige pikkusega kaelarihma suuruse saamiseks 3-5 cm.

    Toode on välja töötatud ja toodetud Rootsis, kehtiv patendinumber 64 587.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused