• Soodus!
  • −35%
NiteIze® Glowstreak LED-pall ja vilkurripats
  • Soodus!
  • −35%

NiteIze® Glowstreak LED-pall ja SpotLit vilkurripats

16,48 €
25,35 €
Säästa 35%

Valgustatud, värve vahetav LED tuledega pall on veekindel, sobides pimedatesse hommikutesse ja õhtutesse suurepäraselt. Komplektis kaasas ka säravalt põlev SpotLit ripats, mis teeb sinu ja su koera pimeda aja jalutuskäigud turvalisemaks.

: Nite Ize
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

GlowStreak LED pall sobib viske- ja äratoomismängudeks ja peab vastu ka kõige paremale viskekäele ning palli äratoojale. Koeral on palli reljeefse kuju ja materjali tõttu seda lihtne haarata ja suus hoida. Ereda valgusega palli LED-moodul põleb kas ühtlase punase valgusega või värve vahetades ning hakkab põlema palli põrkest. Automaatne väljalülitussüsteem kustutab valguse, kui pall pole 10 minuti jooksul põrganud (5 minutit pidevat põlemist, millele järgneb 5 minutit vilkumist=.

Pall on tavalise tennispalli suurune ning sobib kasutamiseks sobiv suurusega palliheitjates. Pimedas hästi nähtav GlowStreak pall püsib veepinnal, võimaldades ühiseid toredaid mänguhetki ka rannas ja vees.

Pall helendab tänu kahele CR2032 patareile (komplektis kaasas), mis on on vahetatavad. Tööaeg kuni 35 mängutundi!

- Vastupidav LED valgustusega pall
- Liikumisanduriga - põrgata, et palli valgus tööle läheks
- Automaatne töörežiimi lõpp 10 minuti möödudes (5 minutit põlemist + 5 minutit vilkumist)
- Reljeefne kummine pind
- Veekindel ja vee peal püsiv
- Tööaeg kuni 35 mängutundi
- 2 vahetatavat CR2032 patareid (palliga kaasas)

Tähelepanu! Tegemist ei ole närimismänguasjaga, ära jäta palli koerale, kui sa ise juures ei ole. 

SpotLit on ilmastikukindel LED tuluke, mille saad lihtsalt oma koera kaelarihma külge kinnitada. Saad valida endale ja oma koerale sobiva töörežiimi - ühevärviline pidev põlemisrežiim, vahelduva värviga pidevalt põlev või hoopiski vilkuv valgus. Oma mitut koera korraga jalutades, saad valida igale koerale erineva valguse värvi ning neil hõlpsalt ka kauguses vahet teha. Loomulikult võid LED-tulukese riputada ka enda riiete või koti külge, et pimedal ajal turvalisem liikuda oleks ning teistele liiklejatele kaugelt näha oleksid.

- Ilmastikukindel vilkur
- Turvaline roostevaba kinnitus, mille saad lihtsalt kinnitada kaelarihma või trakside külge, samuti enda riiete või koti külge
- On-off sisse- ja väljalülitus
- Disc-O tulukesel on kuus erinevat töörežiimivärvi, lisaks ka värvi vahetav töörežiim
- Patareide tööaeg kuni 20 tundi
- Lihtsalt vahetatavad 2 x 2016 3V liitiumpatareid on pakis kaasas 

: NI-GSL
Kiirusta! Ainult 4 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

NiteIze® Glowstreak LED-pall ja SpotLit vilkurripats

Valgustatud, värve vahetav LED tuledega pall on veekindel, sobides pimedatesse hommikutesse ja õhtutesse suurepäraselt. Komplektis kaasas ka säravalt põlev SpotLit ripats, mis teeb sinu ja su koera pimeda aja jalutuskäigud turvalisemaks.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: