• Laost otsas
Kiwi Walker külmkuivatatud maius
  • Laost otsas

Kiwi Walker Freeze Dried Treats Fruits

5,49 €

Külmkuivatatud puuviljad ja marjad maitsevad nii koertele kui ka ka väiksematele lemmikloomadele. Suurepärane vahepala või trennimaius mugavas ja praktilises keeratava kaanega purgis.

Toote parim enne kuupäeva 20.06.2023.

Kogus

Laost otsas

100% naturaalsed külmkuivatatud maiused on valmistatud erinevatest puuviljadest ja marjadest, need ei sisalda lisa-, värv- ega säilitusaineid. Maiused on lihtsalt murtavad ning need ei määri käsi. Puuviljadest ja marjadest maiuspalad sobivad lisaks koertele ja kassidele ka väiksematele lemmikloomadele - merisigadele, hamstritele ja küülikutele. Väikse suurusega kuubikud on ideaalsed trennimaiuseks.

Kõik tooted sisaldavad vaid ühte koostisosa, seega leiad Kiwi Walker külmkuivatatud maiuste hulgast vaevata sobiva maiuse ka allergilisele koerale. Külmkuivatamine säilitab väga hästi kõik tooraine kasulikud omadused - tootmisprotsessi käigus eemaldatakse toodetest vaid vesi. Nii kaotavad need enamuse oma kaalust, kuid säilitavad kõik muud omadused - toiteväärtuse ning maitse, lõhna, värvuse, kuju ja välimuse.

Hetkel saadaval vaid külmkuivatatud maasikad:

Maasikas - purgis 25 grammi maasikatükke. Koostis: 100% maasikas. 
Maasikates on palju mangaani, magneesiumi, rauda, vaske, fosforit, kaaliumi, C-, E- ja K-vitamiine ning flavonoide. 
Analüütiline koostis: toorvalk 7,9%, toorrasv 2,6%, toorkiud 7,5%, toortuhk 4,7%, niiskus 5,3%.

Varsti saadaval ka:

Kiivi - purgis 40 grammi kiivikuubikuid. Koostis: 100% kiivi. 
Kiivis ehk hiina karusmarjas on rikkalikult C-vitamiini ja kaaliumi, samuti flavonoide ning karotenoide, mis aitavad tugevdada immuunsüsteemi. Samuti on kiivi suurepärane kiudainete allikas, soodustades seedimist.
Analüütiline koostis: toorvalk 4,8%, toorrasv 2,8%, toorkiud 5,1%, toortuhk 3,3%, niiskus 4,2%.

Banaan - purgis 70 grammi banaaniviile. Koostis: 100% banaan. 
Külmkuivatatud banaanides leidub suures kogused kaaliumi ja magneesiumi, mis on olulised südamele ja veresoontele. Banaani kasutamisel maiusena peab ettevaatlik olema vaid ülekaalulisusele kalduvate lemmikute puhul, kuna neis on on üsna palju suhkrut.
Analüütiline koostis: toorvalk 5,5%, toorrasv 0,9%, toorkiud 6,5%, toortuhk 3,7%, niiskus 3,3%.

Pirn - purgis 40 grammi pirnitükke. Koostis: 100% pirn. 
Pirn on tervislik maiuspala, sisaldades palju kaaliumi, kiudaineid ning C-vitamiini. Rohkelt kiudaineid aitavad korras hoida seedimise.
Analüütiline koostis: toorvalk 2,7%, toorrasv 0,2%, toorkiud 5%, toortuhk 2,5%, niiskus 1,9%.

Õun - purgis 35 grammi õunakuubikuid. Koostis: 100% õun. 
Õun on väga tervislik, sisaldades rikkalikult C-vitamiini ja avoone, aga ka kaltsiumit, fosforit, rauda, erinevaid vitamiine ja niatsiini. Kokku on õuntes avastatud üle 300 bioaktiivse aine. 
Analüütiline koostis: toorvalk 1,9%, toorrasv 0,1%, toorkiud 4,2%, toortuhk 1,8%, niiskus 2,5%.

Kiwi Walker külmkuivatatud maiused on lemmikloomadele mõeldud täiendsööt. Jälgi, et sinu lemmikul oleks alati värske vesikättesaadaval. Maiuste kogus ei tohiks ületada 5-10% sinu lemmiklooma päevasest toidukogusest. Säilita maiuseid jahedas ja kuivas kohas. Sulge purk alati hoolikalt.

Toote hind ühiku kohta: kiivi 137,25 eur/kg, maasikas 219,6 eur/kg, banaan 78,43 eur/kg, pirn 137,25 eur/kg, õun 156,86 eur/kg.

: KW-FDS
Laost otsas

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Kiwi Walker Freeze Dried Treats Fruits

Külmkuivatatud puuviljad ja marjad maitsevad nii koertele kui ka ka väiksematele lemmikloomadele. Suurepärane vahepala või trennimaius mugavas ja praktilises keeratava kaanega purgis.

Toote parim enne kuupäeva 20.06.2023.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: