• Laost otsas
Kiwi Walker külmkuivatatud maius kanamaks, spinat ja kõrvits
  • Laost otsas

Kiwi Walker liha ja köögiviljadega maiused koerale

7,99 €

Külmkuivatatud maiuste uued, värsked maitsed - liha koos köögiviljadega. Kana, veis või kanamaks, lisandiks veidi porgandit, spinatit, peeti või kõrvitsat. Nagu ikka - täiesti naturaalsed, ilma lisaaineteta. Sobivad koertele, kassidele ja tuhkrutele.

Toote parim enne kuupäeva 15.04.2023.

Kogus

Laost otsas

Kiwi Walker külmkuivatatud maiused on 100% naturaalsed, sisaldades ainult liha ja köögivilju, ilma säilitus-, värv- ja lisaaineteta. Need on kerged, suurepärase lõhna ja maitsega kuubikud, mis panevad särama iga neljajalgse silmad. Külmkuivatatud maiused ei jäta näppe ega taskuid rasvaseks, väiksed tükid on ideaalsed koera premeerimiseks nii käskluste täitmise eest kui ka niisama maiustamiseks. Soovi korral saad neid kasutada ka topperina, teisisõnu pudistada tavatoidu peale, muutes selle oma lemmiku jaoks niimoodi isuäratavamaks.

Liha ja köögiviljadega maiuste valik on järgmine:

Kana, spinat ja porgand. Purgis 65 grammi. Naturaalne külmkuivatatud maius, lisaainevaba täiendsööt koertele. Koostis: kana, spinat, porgand.

Madalama kalorisisaldusega kanalihast maiusekuubikud on suurepärane valik koerale, kellel oht ülekaalulisusele. Kanast maius on suurepärane valguallikas, samuti sisaldab see rohkelt fosforit ja B3 ning B6 vitamiine. Spinat pole mitte ainult rauarikas, vaid sisaldab ka kaltsiumit, mis on hea luudele. Spinat sisaldab ka vähivastase toimega karotenoide ja flavonoide. Porgand on madala kalorsusega, sisaldab palju kiudaineid ja beeta-karoteeni, mis toodab A-vitamiini.

Analüütiline koostis: toorvalk 82,89%, toorrasv 7,4%, toorkiud 1%, toortuhk 4,8%, niiskus 6,9%.

Veis, kana ja peet. Purgis 90 grammi. Naturaalne külmkuivatatud maius, lisaainevaba täiendsööt koertele. Koostis: veis, kana, peet. 

Veiseliha on kindel valik igale koerale ja kassile. See sisaldab palju valku, rauda, tsinki, seleeni ning erinevaid B-grupi vitamiine. Kana on suurepärane valguallikas, samuti sisaldab see rohkelt fosforit ja B3 ning B6 vitamiine. Peedis leidub foolhapet, rauda, C-vitamiini, mangaani ja looduslikke antioksüdante. 

Analüütiline koostis: toorvalk 38,44%, toorrasv 38,8%, toorkiud 3,3%, toortuhk 2,3%, niiskus 6,9%. 

Kanamaps, spinat ja kõrvits. Purgis 100 grammi. Naturaalne külmkuivatatud maius, lisaainevaba täiendsööt koertele. Koostis: kanamaks, spinat, kõrvits. 

Kanamaks sisaldab rikkalikult valku, rasva ja A-vitamiini, see on suurepärane valik noortele ja kasvavatele koertele. Spinat on  rauarikas ja sisaldab kaltsiumit, mis on hea luudele. Lisaks sisaldab spinat ka vähivastase toimega karotenoide ja flavonoide. Kõrvits aitab seedimisprobleemide korral ja leevendab kõhukinnisuse või -lahtisusega kaasnevaid vaevusi.

Analüütiline koostis: toorvalk 60,3%, toorrasv 9,4%, toorkiud 1%, toortuhk 4,9%, niiskus 6,5%. 

Kiwi Walker külmkuivatatud maiused sobivad nii koertele, kassidele kui ka tuhkrutele. Vaata kindlasti ka puuvilja- ja marjamaiuseid, millest ei ütle ära ka küülikud, jänesed ning pisinärilised!

Külmkuivatamine säilitab väga hästi kõik tooraine kasulikud omadused - tootmisprotsessi käigus eemaldatakse toodetest vaid vesi. Nii kaotavad need enamuse oma kaalust, kuid säilitavad kõik muud omadused - toiteväärtuse ning maitse, lõhna, värvuse, kuju ja välimuse.

: KW-FDCSP
Laost otsas

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Kiwi Walker liha ja köögiviljadega maiused koerale

Külmkuivatatud maiuste uued, värsked maitsed - liha koos köögiviljadega. Kana, veis või kanamaks, lisandiks veidi porgandit, spinatit, peeti või kõrvitsat. Nagu ikka - täiesti naturaalsed, ilma lisaaineteta. Sobivad koertele, kassidele ja tuhkrutele.

Toote parim enne kuupäeva 15.04.2023.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: