Variocage Double MaxiMum

Variocage Double MaxiMum

1 259,00 €

Suurtele koertele mõeldud eemaldatava vaheseinaga autopuur. Mõõdud: sügavus 92 - 116 cm, laius 106 cm, kõrgus 84,5 cm. Kaal 50,5 kg.

Kogus

Toode on tellitav, tarneaeg 2 - 4 nädalat

III generatsiooni puurid

on MIM Construction AB tootearenduse tulemus. Suurim uuendus võrreldes eelmise generatsiooniga on puuri uste mehhanism, mis uutel puuridel töötavad gaasiamortisaatoritega ja milles on rihmade jm tarviliku jaoks panipaigad. Uue generatsiooni puuri tagasein ei ole terastorudest, vaid terasplaadist, mistõttu puudub koeral võimalus tagaistme närimiseks. Lisaks tuleb III generatsiooni puur tuleb tehasest juba osaliselt kokkupanduna, seega on seda ka lihtsam kokku panna.

Kahe koera puur eemaldatava vaheseinaga

Kahte koera on kõige turvalisem transportida eraldi. Kahele koerale mõeldud Variocage puuri vaheseina saab külgsuunas liigutada. Selle võimaluse abil saab kummagi koera kasutuses olevat pinda muuta, mis on eriti mugav siis, kui koerad on erineva suurusega. Suurt kasvu koera transportimisel võid vaheseina üldse ära võtta. Puuri sügavus on auto pakiruumi mõõtmetele vastavalt lihtsalt muudetav.

Double MaxiMum mõõdud:
sügavus 92 - 116 cm
laius 106 cm
kõrgus 84,5 cm (sisekõrgus 82,5 cm)
kaal 50,5 kg

Toodetud Rootsis

Garantii 3 aastat

Vaata milline puur sinu autole sobib! - kui sa oma autot ei leia või tahad sobivuse üle küsida, võta meiega ühendust!

NB! Puur tuleb osadena ja tuleb endal kokku panna. Variocage kahe koera puuri kokkupanemisjuhend (video).

Variocage III generatsiooni puuri avariitesti video.

: 00310
Laost otsas

Lisainfo

Kõrgus
84,5 cm (sisekõrgus 82,5 cm)
Laius
106 cm
Sügavus
92 - 116 cm
Kaal
50,5 kg

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Variocage Double MaxiMum

Suurtele koertele mõeldud eemaldatava vaheseinaga autopuur. Mõõdud: sügavus 92 - 116 cm, laius 106 cm, kõrgus 84,5 cm. Kaal 50,5 kg.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

   

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: