Variocage MiniMax L

00206

Uus toode

Variocage Minimax L on väiksemate puurivarbade vahe tõttu ideaalne just väikestele koertele. Puuri madal kõrgus võimaldab sellel ajal, kui koera kaasas pole, puurile pagasikatte peale tõmmata. MiniMax L puuri mõõdud: sügavus 570 - 770 mm, laius 450 mm, kõrgus 455 mm. Kaal 10 kg.

Lisainfo

Kohe meie laos olemas!

499,00 €

 • III generatsiooni puurid

  on MIM Construction AB tootearenduse tulemus. Suurim uuendus võrreldes eelmise generatsiooniga on puuri uste mehhanism, mis uutel puuridel töötavad gaasiamortisaatoritega ja milles on rihmade jm tarviliku jaoks panipaigad. Uue generatsiooni puuri tagasein ei ole terastorudest, vaid terasplaadist, mistõttu puudub koeral võimalus tagaistme närimiseks. Lisaks tuleb III generatsiooni puur tuleb tehasest juba osaliselt kokkupanduna, seega on seda ka lihtsam kokku panna.

   

  Variocage Minimax on ideaalne väikestele koertele - puurivarbade vahed on väiksemad kui teistel Variocage puuridel, seega ei saa ka väike koer oma pead sealt läbi pista. Samuti võimaldab puuri madal kõrgus sellel ajal, kui koera kaasas pole, puurile pagasikatte peale tõmmata. Erinevalt tavaseeria Variocage puuridest, mille värvilahenduseks on must ja hall, on Minimaxi värvideks pronks ja hall. Puuri katus ja põhi on valmistatud alumiiniumist - seetõttu on puur kergem, kuid jätkuvalt sama turvaline, kui tavaseeria puurid.


  Variocage MiniMax L mõõdud:
  sügavus 570 - 770 mm
  laius 450 mm
  kõrgus 455 mm (sisekõrgus 435 mm)
  kaal 10 kg

  Vaata milline puur sinu autole sobib! - kui sa oma autot ei leia või tahad sobivuse üle küsida, võta meiega ühendust!

  NB! Puur tuleb osadena ja tuleb endal kokku panna. Variocage kahe koera puuri kokkupanemisjuhend (video).

  Variocage III generatsiooni puuri avariitesti video.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused