Kaela-, jalutus- ja jäljerihmad, traksid

Moeka linnakoera jalutusvarustusse kuuluvad Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad. Kvaliteetsed ja vastupidavad DogSecurity kaela- ja jalutusrihmad ning jäljerihmad väiksematele ja suurematele koertele; Mystique ilmastiku-, vee- ja kulumiskindlad biotaanist kaelarihmad ja jalutusrihmad, erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad ning jäljerihmad jäljetrenni, jahilkäimiseks ja kuulekuse treeningplatsile. Töö- ja sportkoerte treeninguteks sobivad JULIUS-K9 ® traksid ja veoliinid. Pilkupüüdvad ja säravad Max & Molly SmartID kaelarihmad, mis varustatud QR-koodiga ja komplekti sobivad jalutusrihmad. Neewa traksid, veo- ja jooksuvööd ning veoliinid ühisteks jooksuhetkedeks, koerakrossile ja suusarajale ning lihtsalt matkamiseks.

Alamkategooria

  • Inspireerituna meie neljajalgsete sõprade aktiivsest elustiilist on Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad valmistatud parimatest võimalikest materjalidest ning sobivad nõudlikule kasutajale - eelkõige igapäevasteks seiklusrännakuteks ja jalutuskäikudeks linnatänavatel ning -parkides.

  • Suurepärase nähtavusega vee-, ilmastiku- ja kulumiskindlad BioThane'ist (biotaanist) valmistatud kaelarihmad. Sobivad kasutamiseks ka Garmin Astro vastuvõtja vahetusrihmana. Erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad. Vastupidavast nailonnöörist poolpoovad kaelarihmad ning jalutusrihmad.

  • Kui erilisus ja silmatorkavus on olulised, siis on Max & Molly tootepere midagi sulle sobivat. Nagu nad ise ütlevad - elustiilibränd, mis mõeldud linnakoerale.

    Max & Molly seeria tavaline jalutusrihm on veidi lühem, kui üldjuhul harjunud oleme, kuid see on linnatänavale suurepäraselt sobiva pikkusega, kuna nii saad oma koera liiklusest eemal ja endale lähemal hoida. Kui eelistad pikemat rihma, vali sobiva mustriga vastavalt vajadusele reguleeritav ehk multifunktsionaalne jalutusrihm. Komplekti sobiva kaelarihma küljes on unikaalse QR-koodiga Smart ID ripats, mille saad Gotcha! äpis siduda oma kontaktandmetega. Ultra LED Matrix nähtavust lisav tuluke teeb sinu ja su koera hämaruses ja pimeduses jalutuskäigud oluliselt turvalisemaks.

    Max & Molly tõestab, et ägeda disaini saab edukalt funktsionaalsusega ühendada. Need on lihtsalt ilusad, mugavad ja praktilised rihmad sinu koerale. Vali enda või oma koera iseloomuga sobiv isikupärane ja silmapaistev komplekt Original seeriast, vaoshoitum ja soliidsem rihmapaar Matrix-kollektsioonist või kui otsustada ei suuda, lausa mitu. 

  • JULIUS-K9 ® traksid on algselt välja töötatud Austria pääste- ja politseikoerte jaoks. Trakside pind on vastupidavast ning tugevast kriimustus- ja veekindlast polüestrist.

  • 6 mm läbimõõduga kõrgtehnoloogilisest polüesternöörist valmistatud rihmad on ideaalsed nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel ning sobivad ka näituserihmaks.

Aktiivsed filtrid

Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
15,90 €

Sportlik ja elegantne. Minimalistlik ja ekstravagantne. Värvivalik!

Max & Molly Matrix-seeria pehmed kaelarihmad, mille pikiõmblused on helkurniidist, sobivad igale koerale. Lisaks kindlustunne koera kadumise puhul - unikaalne QR-kood, mille saad siduda oma kontaktandmetega.