Kaela-, jalutus- ja jäljerihmad, traksid

Moeka linnakoera jalutusvarustusse kuuluvad Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad. Kvaliteetsed ja vastupidavad DogSecurity kaela- ja jalutusrihmad ning jäljerihmad väiksematele ja suurematele koertele; Mystique ilmastiku-, vee- ja kulumiskindlad biotaanist kaelarihmad ja jalutusrihmad, erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad ning jäljerihmad jäljetrenni, jahilkäimiseks ja kuulekuse treeningplatsile. Töö- ja sportkoerte treeninguteks sobivad JULIUS-K9 ® traksid ja veoliinid. Pilkupüüdvad ja säravad Max & Molly SmartID kaelarihmad, mis varustatud QR-koodiga ja komplekti sobivad jalutusrihmad. Neewa traksid, veo- ja jooksuvööd ning veoliinid ühisteks jooksuhetkedeks, koerakrossile ja suusarajale ning lihtsalt matkamiseks.

Alamkategooriad

 • Inspireerituna meie neljajalgsete sõprade aktiivsest elustiilist on Dog Copenhagen™ traksid, jalutus- ja kaelarihmad valmistatud parimatest võimalikest materjalidest ning sobivad nõudlikule kasutajale - eelkõige igapäevasteks seiklusrännakuteks ja jalutuskäikudeks linnatänavatel ning -parkides.

 • Neewa on koertega liikumiseks mõeldud varustuse turuliider, kasutades tootmises vaid kõige paremaid materjale, pöörates tähelepanu detailidele ning kvaliteedikontrollile. Kelgukoerte omanike, canicross-harrastajate, koos koeraga suusatajate ja jalgrattaga sõitjate lemmik.

 • Suurepärase nähtavusega vee-, ilmastiku- ja kulumiskindlad BioThane'ist (biotaanist) valmistatud kaelarihmad. Sobivad kasutamiseks ka Garmin Astro vastuvõtja vahetusrihmana. Erineva pikkusega kummeeritud jalutusrihmad. Vastupidavast nailonnöörist poolpoovad kaelarihmad ning jalutusrihmad.

 • Kui erilisus ja silmatorkavus on olulised, siis on Max & Molly tootepere midagi sulle sobivat. Nagu nad ise ütlevad - elustiilibränd, mis mõeldud linnakoerale.

  Max & Molly seeria tavaline jalutusrihm on veidi lühem, kui üldjuhul harjunud oleme, kuid see on linnatänavale suurepäraselt sobiva pikkusega, kuna nii saad oma koera liiklusest eemal ja endale lähemal hoida. Kui eelistad pikemat rihma, vali sobiva mustriga vastavalt vajadusele reguleeritav ehk multifunktsionaalne jalutusrihm. Komplekti sobiva kaelarihma küljes on unikaalse QR-koodiga Smart ID ripats, mille saad Gotcha! äpis siduda oma kontaktandmetega. Ultra LED Matrix nähtavust lisav tuluke teeb sinu ja su koera hämaruses ja pimeduses jalutuskäigud oluliselt turvalisemaks.

  Max & Molly tõestab, et ägeda disaini saab edukalt funktsionaalsusega ühendada. Need on lihtsalt ilusad, mugavad ja praktilised rihmad sinu koerale. Vali enda või oma koera iseloomuga sobiv isikupärane ja silmapaistev komplekt Original seeriast, vaoshoitum ja soliidsem rihmapaar Matrix-kollektsioonist või kui otsustada ei suuda, lausa mitu. 

 • JULIUS-K9 ® traksid on algselt välja töötatud Austria pääste- ja politseikoerte jaoks. Trakside pind on vastupidavast ning tugevast kriimustus- ja veekindlast polüestrist.

 • 6 mm läbimõõduga kõrgtehnoloogilisest polüesternöörist valmistatud rihmad on ideaalsed nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka treeningutel ning sobivad ka näituserihmaks.

 • Hoolitse pimedal ajal enda ja oma koera turvalisuse eest. Erinevad helkur- ja vilkurtooted aitavad silma paista hämaral ja pimedal ajal. Helkurrihmad, vilkuvad ja põlevad LED-rihmad, 3M helkuritega traksid ja kaelarihmad ning pisikesed tulukesed, mida on lihtne kinnitada koera rihma või enda jope või koti külge. 

Kokku on 70 toodet.

Aktiivsed filtrid

Mystique 5 meetrine jalutusrihm koerale
Mystique kummeeritud jalutusrihm 5,0m
14,95 €

5-meetrine kummeeritud jalutusrihm, millel on aas. Värvivalikus 7 erinevat värvi - punane, lilla must, purpur, erkroheline, pruun ja oranž.

Mystique kummeeritud 3-meetrine jalutusrihm
Mystique kummeeritud jalutusrihm 3,0m
11,95 €

3-meetrine kummeeritud jalutusrihm, millel on aas. Värvivalikus 7 erinevat värvi - punane, lilla must, purpur, erkroheline, pruun ja oranž.

Jäljetreeningu rihm koerale 10m / 15m
Mystique jäljerihm 7 mm
12,95 €

Kerge, erksavärviline nailonist jäljerihm, mis püsib veepinnal. 

S-Biner karabiin ripatsile, nimesildile
S-Biner karabiin ripatsile, nimesildile
4,95 €

S-Biner TagLock karabiini kasutades ei pea kunagi muretsema, et koera nimesilt kaob. S-Biner karabiiniga on see alati kindlalt kaelarihma või trakside küljes.

NB! Ripats ei kuulu komplekti.

BioThane Deluxe kaelarihm 25mm
 • −30%
BioThane Deluxe kaelarihm 25mm
7,67 € Tavahind 10,95 €

25 mm laiune biotaanist kaelarihm, 4 erinevat suurust vahemikus 35-58 cm. Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm, mis sobib kasutamiseks ka erinevate gps, raadiopiirde ning haukumisvastaste seadmete saatjatega.

NiteIze® Glowstreak LED-pall ja vilkurripats
 • Soodus!
 • −35%
NiteIze® Glowstreak LED-pall ja SpotLit vilkurripats
16,48 € Tavahind 25,35 €

Valgustatud, värve vahetav LED tuledega pall on veekindel, sobides pimedatesse hommikutesse ja õhtutesse suurepäraselt. Komplektis kaasas ka säravalt põlev SpotLit ripats, mis teeb sinu ja su koera pimeda aja jalutuskäigud turvalisemaks.

BioThane Deluxe kaelarihm 19mm
 • −30%
BioThane Deluxe kaelarihm 19mm
6,96 € Tavahind 9,95 €

19 mm laiune biotaanist kaelarihm väiksematele koertele. Pikkus 30 - 38 cm.

Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. 

Poolpoov biotaankaelarihm
 • Soodus!
 • −40%
Poolpoov biotaankaelarihm 19mm
7,26 € Tavahind 12,10 €

Biotaanist kaelarihmad nüüd ka poolpoovatena! 19 mm laiuse rihma pikkus on 35 cm. Värvivalikus must, punane ja roosa, kinnitusrõngad ja -needid on messingist.

Poolpoov biotaankaelarihm
 • Soodus!
 • −40%
Poolpoov biotaankaelarihm 25 mm
7,89 € Tavahind 13,15 €

Palju erinevaid suuruseid vahemikus 40 - 60 cm. Värvivalikus must, punane ja roosa, kinnitusrõngad ja -needid on messingist. Rihma poova asendi pikkust saab vastavalt soovile reguleerida.

Vilkur NiteIze SpotLit DiscO
Vilkur SpotLit DiscO
9,95 €

SpotLit on ergas väike LED tuluke, millega tagad oma koera nähtavuse ka pimedates oludes - lihtsalt kinnita see oma koera kaelarihma külge. See helendav tuluke on vahetuva värvipaletiga, kuid soovi korral saad valida ühe kuuest värvitoonist - nii saad ka hämaras lihtsalt oma erinevatel koertel vahet teha!

NiteHowl Led DiscO kaelavõru laetav
NiteHowl Led DiscO helendav kaelavõru (laetav)
25,00 €

Laetavas NiteHowl Disc-O LED kaelarihmas on kaks kirgast LEDi, mis valgustavad toru täies pikkuses. Vali kas sujuvalt vahetuv värvirežiim või ühtlane punane, sinine või roheline valgus.

See valgustusega kaelarihm on teeb koera märgatavaks kuni 300 meetri kauguselt, olles 360° nähtav. 

NiteHowl
NiteHowl LED kaelavõru
16,95 €

NiteHowl helendav kaelavõru teeb su neljajalgse sõbra nähtavaks kuni 300 meetri kaugusel. Saadaval 5 erinevat värvi: punane, roosa, oranž, roheline ja sinine - vali kas pidevalt põlev või vilkuv töörežiim.

Mystique Biothane Deluxe kaelarihm 19mm
BioThane Deluxe kaelarihm 25mm
12,95 €

25 mm laiune biotaanist kaelarihm, 5 erinevat suurust vahemikus 35-63 cm.

Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. Ideaalne jahikoertele, sobib vahetusrihmaks Huntloc, Garmin Astro ning Canese vastuvõtjatele!

Mystique Biothane Deluxe kaelarihm 19mm
BioThane Deluxe kaelarihm 19mm
10,95 €

19 mm laiune biotaanist kaelarihm väiksematele koertele. Laius 19 mm, pikkus 30 - 38cm.
Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. Ideaalne ka jahikoertele!

Vilkur NiteIze SpotLit
Vilkur SpotLit
9,95 €

LED tuluke hõlbustab pimedas koera jälgimist ning lisab turvalisust nii maal kui linnas liigeldes. Kaks töörežiimi - pidevalt põlev või vilkuv. Värvivalikus valge  LED, punane LED, sinine LED.

Helkuriga biotaankaelarihm. Pilt: IG @bruno_bosse
BioThane Deluxe reflex kaelarihm 25mm
14,95 €

25 mm laiune helkurribaga biotaanist kaelarihm, 5 erinevat suurust vahemikus 35-63 cm. Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. Ideaalne jahikoera kaelarihm, sobib vahetusrihmaks Garmin Astro, Canese ja Huntloc vastuvõtjatele!

Max&Molly Smart ID kaelarihm Black Sheep
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Black Sheep
7,57 € Tavahind 15,15 €

Smart ID ripatsiga varustatud pilkupüüdev kaelarihm. Lambamustriga kaelarihm sobib eriti hästi lamba- ja karjakoertele. 

Max&Molly multifunktsionaalne jalutusrihm Black Sheep
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Black Sheep
9,10 € Tavahind 18,20 €

Ägeda lambamustriga jalutusrihmad - sobivad eriti hästi just lambakoertele! Vali kas lühike või pikendatav multifunktsionaalne versioon.

Koera kaelarihma LED kate
 • Laost otsas
NiteDog LED kate rihmale
16,25 €

NiteDog LED kate rihmale. Lihtsalt parim lahendus selleks, et koer hämarikust koiduni nähtav oleks.

BioThane helkuriga kaelarihm
BioThane Deluxe reflex kaelarihm 19mm
13,95 €

19 mm laiune helkurribaga biotaanist kaelarihm väiksematele koertele. Pikkus 30 - 38 cm.

Väga vastupidav ilmastiku- ja veekindel kaelarihm. Ideaalne ka jahikoertele!

Dog Copenhagen Flexy™...
Dog Copenhagen Flexy™ kakakotihoidja
3,50 €

Koera jalutusringil on liiga vähe prügikaste? Flexy kakakotihoidja abil saad koti prügikastini jõudmiseni jalutusrihma külge kinnitada!

Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
 • −50%
Max&Molly Smart ID kaelarihm Matrix
8,08 € Tavahind 16,17 €

Sportlik ja elegantne. Minimalistlik ja ekstravagantne. Värvivalik!

Max & Molly Matrix-seeria pehmed kaelarihmad, mille pikiõmblused on helkurniidist, sobivad igale koerale. Lisaks kindlustunne koera kadumise puhul - unikaalne QR-kood, mille saad siduda oma kontaktandmetega. 

Dog Copenhagen Walk Go™ traksid
Dog Copenhagen Walk Go™ traksid
33,95 €

DOG Copenhageni tooteseeria kõige uuem, just väikestele ja keskmist kasvu koertele mõeldud mudel. Ergonoomiline, turvaline ja täpselt koerale parajaks reguleeritav.

Max&Molly koera jalutusrihm Matrix
 • −50%
Max&Molly jalutusrihm Matrix
9,61 € Tavahind 19,22 €

Lihtsuses peitub ilu! Max & Molly Matrix-sarja jalutusrihmad on sportlikud ja elegantsed, minimalistlikud ja ekstravagantsed. Nii lühikese kui multifunktsionaalse jalutusrihma pikiõmblused on helkurniidist. Vali sobiv pikkus, suurus ja värv!