Dog Copenhagen Libra Placemat™ söögikausi alusmatt

22,95 €

Toidunõude alusmatt aitab põranda puhta ja kaitstuna hoida. Sobib ideaalselt Vega kausside kaaslaseks!

Vali suurus : S
Vali värv : Coffee Cream
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Igal koeral juhtub vahest, et suures söögi- või joogituhinas läheb osa söögist või joogiveest üle kausi ääre ning see võib rikkuda kausi all oleva põranda. Dog Copenhageni tooteperre on lisandunud uus toode - silikoonist matt lemmikloomade toidu- või jooginõude alla panemiseks, mis aitab põrandat kaitsta ning annab koera või kassi sööginurgale ilusa tagasihoidliku raami.

Toidunõude alusmati klassikaline ovaalne kuju sobib igasse interjööri, kolme tagasihoidliku värvitooni hulgast leiad kindlasti oma kodu sisustusega sobiva. Alusmati kõrgendatud äär takistab vedeliku ja puru põrandale sattumist. Dog Copenhageni Libra toidunõudealus on valmistatud BPA vabast silikoonist (vastab LFGB standardile), sobib kasutamiseks toas ja õues ning on pestav ka nõudepesumasinas.

Saadaval kahes suuruses:

  • S 50 x 30 cm, ääre kõrgus 1 cm
  • M 60 x 36 cm, ääre kõrgus 1 cm
: DCLP-CCS
Kiirusta! Ainult 5 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Dog Copenhagen Libra Placemat™ söögikausi alusmatt

Toidunõude alusmatt aitab põranda puhta ja kaitstuna hoida. Sobib ideaalselt Vega kausside kaaslaseks!

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: