Vahariide hooldusvahend 50ml

Vahariide hooldusvahend 50ml

7,95 €

Metallkarbis riidehooldusvaha, mis on mõeldud vahariidest esemete hooldamiseks.

Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Vahariidest toodetel võib vaha kaitsekiht aja möödudes kuluda, mistõttu võivad need vett hülgavad omadused osaliselt kaotada. Selleks, et vahariidest dummyvestid, dummyseelikud ja dummykotid paremini vastu peaksid, soovitatakse neid regulaarselt (vähemalt kord aastas) uuesti vahatada. Vahaga impregneerimine suurendab esemete vastupidavust ja ilmastikukindlust ning pikendab nende kasutusiga.

Kasutusjuhend:

Täida madal väike anum sooja veega ning võta vaha pealekandmiseks pehme riidelapp või hari. Vahatamist tuleks teha soojas ruumis või sooja ilmaga õues. Pane vahapurk vette soojenema. Kanna sulama hakanud vaha riidelapi või harja abil impregneeritavale tootele. Pööra erilist tähelepanu õmblustele ja voltidele ning kuivadele kohtadele. Hõõru vaha korralikult riidesse. Ära kasuta liiga palju vaha. Lõppviimistluseks võid töödeldud eseme fööniga üle föönitada. Lase vahaga impregneeritud esemel soojas ruumis üleöö taheneda.

Koostis: ohutute küllastunud süsivesinike segu.

Maht: 50 ml

: WAX50ML
Kiirusta! Ainult 4 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Vahariide hooldusvahend 50ml

Metallkarbis riidehooldusvaha, mis on mõeldud vahariidest esemete hooldamiseks.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: