• Uus
Mystique® dummyvest "Trainer"
  • Uus

Mystique® dummyvest "Trainer"

85,00 €

Tõukatsete ja linnujahi harrastajatele mõeldud dummyvest, mis mahutab palju ning teeb vajalike asjade kaasatassimise mugavamaks.

Vali suurus : S
Vali värv : khaki/oranž
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Mystique® "Trainer" dummyvest on ideaalne kaaslane retriiverite, spanjelite ja teiste jahikoerte omanikele - nii trennidesse, tõukatsetele kui ka jahile. Tugevast materjalist valmistatud vestil on piisavalt taskuid ning hoolikalt läbimõeldud lõige aitab kaasas olevate asjade raskuse ühtlaselt puusadele jagada. Ütle ei seljavalule ning õlgade soonimisele!

Vesti ees on kaks suurt trukkidega suletavat taskut, millest ühe sees väiksem, oranžist riidest lukuga suletav sisetasku ning teise eesküljel kaks väiksemat lahtist taskut, millesse mahuvad nii sniffle kui taskudummy. Vesti külgedel on kaks võrktaskut (ideaalne näiteks joogipudeli hoiustamiseks), paremal küljel karabiin, mille külge saad riputada näiteks joogikausi või palliheitja. Seljatasku on vooderdatud veekindla riidega, võid muretult sinna panna ka märjad dummyd ning sinna mahub 8 poolekilost standarddummyt.

Dummyvesti laiad õlarihmad on reguleeritava pikkusega ning need saad omavahel ühendada rinnarihmaga - nii ei vaju need õlgadelt maha. 

Vali sobiva suurusega dummyvest:

  • S (40-42 - vööümbermõõt reguleeritav vahemikus 88-103 cm)
  • M (44-46 - vööümbermõõt reguleeritav vahemikus 104-120 cm)
  • L (48-50 - vööümbermõõt reguleeritav vahemikus 118-138 cm)

Mystique treeningvahendid valmistatakse käsitööna Slovakkias.

Hooldusjuhend:

  • Eemalda lahtine mustus harjates
  • Vajadusel puhasta märja švammiga
  • Ära kasuta pesuvahendit ega -pehmendajat
  • Keemiline pesu, pesumasin ja kuivati ei sobi dummyvesti pesemiseks
: DVTK-S
Kiirusta! Ainult 1 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Mystique® dummyvest "Trainer"

Tõukatsete ja linnujahi harrastajatele mõeldud dummyvest, mis mahutab palju ning teeb vajalike asjade kaasatassimise mugavamaks.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: