• −25%
JULIUS-K9 ® Hard Dog Race dog harness
  • −25%

JULIUS-K9 ® Hard Dog Race traksid

31,43 €
41,90 €
Säästa 25%

Viiest kohast kohandatavad traksid sobivad lisaks igapäevasele kasutamisele ka koerakrossi ja Hard Dog Race® harrastamiseks ning takistusradade läbimiseks.

Vali värv : Punane
Vali suurus : XL
Kogus

Laos

Hard Dog Race® traksid on hea valik aktiivsele koerale. Ühised matkad erineval maastikul, jooksu- ja kõnnikepitrennid, koerakross ja takistusrajad - nende traksidega saab seda kõike harrastada. Tähelepanu! Hard Dog Race® traksid ei ole mõeldud raskuste vedamiseks (competitive pulling).

Peale esmakordset trakside suuruse parajaks tegemist - reguleerimispunkte on viis - on neid lihtne koerale selga panna ja ära võtta. Neopreenist pehmendused teevad traksid mugavaks ja vastupidavaks, materjal ei karda vett. Helkurribad lisavad ohutust pimedal ja hämaral ajal. Trakside seljaosal on sang, millest on hea kinni haarata ning vajadusel koera tõsta, kuid soovi korral saab sanga trakside külge kinni panna.

Vali koerale õige suurusega traksid:

M - kaelaümbermõõt 36-50 cm, rindkere ümbermõõt 53-75 cm, koera kaal 13-24 kg
L - kaelaümbermõõt 42-55 cm, rindkere ümbermõõt 70-85 cm, koera kaal 24-38 kg
XL - kaelaümbermõõt 50-63 cm, rindkere ümbermõõt 77-99 cm, koera kaal 38-56 kg

Trakside parajaks tegemine (vaata ka videot!):

Mõõda koera kaela- ja rindkere ümbermõõt ning pane trakside kaela- ja rindkereosa eeldatav suurus paika. Veendu, et nii kaela- kui rindkererihmade mõlemad pooled oleksid ühepikkused. Pane traksid koerale üle pea kaela ja tee muuda vajadusel rihmade pikkust. Reguleeri rinnakurihma pikkus parajaks - kontrolli, et rinnakurihm ei tõmba trakse koera kaenlaalustesse pingule. Kontrolli, et traksid ei oleks liiga pingul - koera ja trakside vahele peab mahtuma 1-2 sõrme.

Pese trakse käsitsi, kasutades käesooja vett ja õrna pesuvahendit. Kuivata õhu käes.

: 00402-RXL
Kiirusta! Ainult 1 toodet veel laos.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

JULIUS-K9 ® Hard Dog Race traksid

Viiest kohast kohandatavad traksid sobivad lisaks igapäevasele kasutamisele ka koerakrossi ja Hard Dog Race® harrastamiseks ning takistusradade läbimiseks.

Kirjuta oma arvamus

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: