Neewa traksid Running

30,50 €

Eelkõige erinevateks jooksuharrastusteks ja matkamiseks mõeldud kergekaalulised, pehmendustega 4st punktist reguleeritavad traksid.

: - Neewa
Vali suurus : S
Vali värv : Punane
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Hästi läbimõeldud disainiga traksid, mis mõeldud koerajooksu, rattasõidu, canicrossi ja matkamise jaoks. Sobivad ka igapäevasteks jalutuskäikudeks. 

Trakside ees olev pehmendusega rinnaplaat on ergonoomilise, y-kujuga ning jätab koera jäsemete liikumistrajektoori vabaks. Traksid on neljast punktist reguleeritava suurusega. Valmistatud hingavast, mitteallergilisest polüpropüleenist. 

Sobiva suuruse leidmiseks mõõda koera kaela alumine ümbermõõt (turjast rinnakuni) ning rinnakorvi ümbermõõt selle sügavaimast kohast.

Turvalisuse lisamiseks on traksidel helkurkandid.

Suurus ja mõõdud:

S - kael 40-48 cm, rinnakorv 44-74 cm
M - kael 46-57 cm, rinnakorv 54-84 cm
L - kael 54-63 cm, rinnakorv 64-104 cm
XL - kael 61-80 cm, rinnakorv 74-114 cm

Toodetud Itaalias.

: N-202-RS
Kiirusta! Ainult 6 toodet veel laos.

Eriviited

ean13
8033087539813

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Neewa traksid Running

Eelkõige erinevateks jooksuharrastusteks ja matkamiseks mõeldud kergekaalulised, pehmendustega 4st punktist reguleeritavad traksid.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: