Kiwi Walker Let’s Play! Frisbee

9,90 €

Lendav taldrik, mida on lihtne haarata. Lennuta vette või veereta-põrgata kuival maal - vastavalt oma koera eelistusele. #mängikoeraga

Vali suurus : Mini
Vali värv : Roheline
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Kiwi Walker Let’s Play! Frisbee on valmistatud vastupidavast TPR-kummist. Seda frisbit on koeral lihtne ja mugav haarata. Ujub veepinnal, põrkab, lendab, veereb - ühised toredad mänguhetked koos koeraga on garanteeritud!

  • Vastupidav
  • Pehme, ei lõhu hambaid ega igemeid
  • Ujub veepinnal - ideaalne veemängudeks
  • Põrkab ja veereb 
  • Lihtsalt puhastatav

Saadaval kahes erinevas suuruses:

Mini - ca 16,5 x 16,5 x 2 cm, kaal 160 g

Maxi - ca 22 x 22 x 3,5 cm, kaal 320 g

Valmistatud TPR vahtkummist.

Mis on TPR ehk termoplastiline kumm (thermoplastic rubber)? TPR kummi iseloomustavateks sõnadeks on ilmastiku- ja niiskuskindlus, vastupidavus ja keskkonnasõbralikkus. TPR-st valmistatud mänguasjad on võrreldes tavalisest vinüülist, lateksist või kummist toodetega vastupidavamad ja elastsemad.

Vali oma koera jaoks sobiva suurusega mänguasi. TPR-kummist valmistatud mänguasjad on väga vastupidavad, kuid need ei ole mõeldud kasutamiseks närimismänguasjana. See mänguasi on loodud interaktiivseteks mängudeks sinu ja su neljajalgse parima sõbra vahel.

: KW-FGMI
Kiirusta! Ainult 19 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Kiwi Walker Let’s Play! Frisbee

Lendav taldrik, mida on lihtne haarata. Lennuta vette või veereta-põrgata kuival maal - vastavalt oma koera eelistusele. #mängikoeraga

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: