Kiwi Walker Let’s Play! helendav pall

6,50 €

Hästi põrkav, pimedas helendav pall pakub mängulusti sulle ja su koerale igal ajal - ka hommiku- ja õhtuhämaruses ning pimedal ajal. #mängikoeraga

Vali suurus : Mini
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Pimedas helendav Kiwi Walker Let’s Play! palli materjal on vastupidav TPR-kumm. Palli helendamist saad võimendada, "laadides" seda ereda valgusallika (näiteks taskulambi) all. Patareisid pole vaja! 

Nagu teised Kiwi Walkeri TPR-mänguasjad, on ka see pall on hea põrkega ning sobib suurepäraselt ühisteks viske- ja äratoomismängudeks koos koeraga. See püsib ka veepinnal, sobides mängimiseks vees. Kaks erinevat suurust.

  • Pimedas helendav
  • Hea põrkega
  • Pehme, ei lõhu hambaid ega igemeid
  • Vastupidav
  • Ujub veepinnal 
  • Lihtsalt puhastatav

Saadaval kahes erinevas suuruses:

Mini - läbimõõt ca 5,5 cm, kaal 50 g
Maxi - läbimõõt ca 7 cm, kaal 100 g

Mis on TPR ehk termoplastiline kumm (thermoplastic rubber)? TPR kummi iseloomustavateks sõnadeks on ilmastiku- ja niiskuskindlus, vastupidavus ja keskkonnasõbralikkus. TPR-st valmistatud mänguasjad on võrreldes tavalisest vinüülist, lateksist või kummist toodetega vastupidavamad ja elastsemad.

Vali oma koera jaoks sobiva suurusega mänguasi. TPR-kummist valmistatud mänguasjad on väga vastupidavad, kuid need ei ole mõeldud kasutamiseks närimismänguasjana. See mänguasi on loodud interaktiivseteks mängudeks sinu ja su neljajalgse parima sõbra vahel.

: KW-BHS
Kiirusta! Ainult 40 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Kiwi Walker Let’s Play! helendav pall

Hästi põrkav, pimedas helendav pall pakub mängulusti sulle ja su koerale igal ajal - ka hommiku- ja õhtuhämaruses ning pimedal ajal. #mängikoeraga

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: