Tugevdusega istmekaitse Bridge

Tugevdusega istmekaitse Bridge

107,65 €

Istmekaitse, mis mõeldud sinu auto tagaistme ning esiistmete seljatugede kaitseks, hoiab istmed puhtad ning karva- ja mudavabad.

Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Istmekaitse, mis mõeldud sinu auto tagaistme ning esiistmete seljatugede kaitseks, hoiab istmed puhtad ning karva- ja mudavabad. Eriline tugevdatud ehitus ei lase su koeral sõidu ajal istmete vahele vajuda. Kaitse on muudetava suurusega ning sobib seetõttu erinevatesse autodesse. Reisi- või poekoti saab panna istmekaitse alla.

•    vastupidav ja pestav
•    kiirelt ja kindlalt peatugede külge paigaldatav
•    turvavöö kinnitused saab välja jätta, võimaldades paigaldada turvatooli või kinnitada koer turvatraksidega turvavöö külge
•    vajadusel lihtsalt kokku klapitav (esimeste istmete seljatoe vastu), selle tulemusel saab kasutada kahte praktilist taskut
•    tõmblukk võimaldab kaitse jagamist, võimaldades istumisruumi reisijatele
•    istmekaitse mõõdud: 138 x 167 cm
•    tugevdusplaadi mõõdud: ca 64 x 42 cm

: 00015
Kiirusta! Ainult 5 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Hinnang 
Katrin

Soovitan istmekaitset Bridge

Väga kvaliteetsest materjalist, näeb hea välja. Kerge paigaldada ja katab kõik küljed tagaistmel. Sobis nii Ford Fiesta'sse kui Audi A3'e. Tundub, et koerale ka meeldib. Alguses vajas natuke harjumist, aga nüüd jääb kenasti seal magama :)

  • 1 inimese hulgast pidasid 1 seda arvamust kasulikuks.

Kirjuta oma arvamus

Tugevdusega istmekaitse Bridge

Istmekaitse, mis mõeldud sinu auto tagaistme ning esiistmete seljatugede kaitseks, hoiab istmed puhtad ning karva- ja mudavabad.

Kirjuta oma arvamus

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: