Variobarrier HR koeravõre kinnitatakse auto peatugede külge.

Variobarrier HR koeravõre

149,00 €

Universaalne koeravõre, mida on soovi korral lihtne tõsta ühest autost teise. Kinnitatakse tagaistme peatugede külge. Saadaval kahes suuruses S ja M. Vastab ISO 27955 turvastandardile. 

Vali suurus : S
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Reisijate turvalisust tõstev universaalne koeravõre, mis sobib enamikesse autodesse. Variobarrier HR koeravõrk on läbinud testid, mis kinnitavad toote vastavust ISO 27955 avariitestidele. Salongi ja pagasiruumi eraldusvõre kaitseb auto salongis viibivaid reisijaid äkkpidurduse tagajärjel selle eest, et pagasiruumis olevad esemed või koduloomad ei liiguks salongi. Samuti piirab ilma puurita pagasiruumis oleva koera ronimist auto taga- või esiistmele.

Sobib kasutamiseks pea kõikides autodes, millel on reguleeritavad ümmarguste kinnitusvarrastega peatoed. Lihtne paigaldada ning ei vaja paigaldamiseks tööriistu. Variobarrer HR eraldusvõrk on reguleeritava kõrguse ja laiusega.

Toodetud ja disainitud Rootsis.

VarioBarrier S

Kõrgus: vahemikus 230 - 290 mm (paigaldatuna 40 mm tagaistmetest kõrgemale ning 50 mm laest madalamale katab ära vahemiku kuni 380 mm).
Laius: vahemikus 770 - 1465 mm (Tähelepanu! jätke ruumi turvakardinate avanemiseks!).
Kaal: 4,5 kg

Variobarrier HR S paigaldusjuhend (.pdf)

VarioBarrier M

Kõrgus: vahemikus 365 - 420 mm (paigaldatuna 40 mm tagaistmetest kõrgemale ning 50 mm laest madalamale katab ära vahemiku kuni 510 mm).
Laius: vahemikus 870 - 1565 mm (Tähelepanu! jätke ruumi turvakardinate avanemiseks!).
Kaal: 6 kg

Variobarrier HR M paigaldusjuhend (.pdf)

Avariitesti video:

: 00353-HR
Kiirusta! Ainult 10 toodet veel laos.

Lae alla

variobarrier-hrs

Variobarrier HR small paigaldusjuhend

Lae alla (600.18KB)

variobarrier-hrm

Variobarrier HR medium paigaldusjuhend

Lae alla (620.23KB)

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Variobarrier HR koeravõre

Universaalne koeravõre, mida on soovi korral lihtne tõsta ühest autost teise. Kinnitatakse tagaistme peatugede külge. Saadaval kahes suuruses S ja M. Vastab ISO 27955 turvastandardile. 

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: