• Uus
Liharikkad ja teraviljavabad põhjapõdra- ja kalkunilihast maiused sobivad nii kutsikatele, täiskasvanud kui ka seeniorkoertele.
  • Uus

Põhjapõdra-kalkuniampsud - kutsikate ja koerte maius 150 g PrimaDog

3,49 €

Lihakad teraviljavabad põhjapõdra- ja kalkunilihast maiused sobivad nii kutsikatele, täiskasvanud kui ka seeniorkoertele. Ei sisalda teravilju ega kana.

Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Liharikkad, täiesti teravilja- ja kanavabad põhjapõdra-kalkuniampsud on PrimaDog Northern Treats tooteseeria maiused, mis pakuvad erinevas vanuses koertele põhjamaist maitseelamust. Toitvad maiuspalad on valmistatud värskest lihast ja sisaldavad ka põhjamaiseid jõhvikaid. Krõbedapinnalised, kuumas ahjus küpsetatud ampsud on paraja suurusega, sobides erinevat kasvu koertele ning neid saab vajadusel ka väiksemateks tükkideks murda. Hoolikalt läbi mõeldud retsept teeb maiused sobivaks ka tundlikuma seedesüsteemiga koerale! Northern Treatsi ampsud valmistatakse Pandivere Lihatööstuse Eesti tehases.

Ühe maiusetüki suurus on ca 0,5x2x2 cm.

Koostis:
Kalkuniliha 80%, põhjapõdraliha 10%, glütserool, jõhvikas 2%, lignotselluloos, sool 0,5%. Sisaldab looduslikke antioksüdante.

Analüütilised koostisosad:
Toorvalk 30%, toorrasv 28%, niiskus 18%, toortuhk 7,5%, toorkiud 6,9%. Ainevahetuslik energia: 4085 kcal/kg.

Serveeri neid lihakaid palasid, kui maiust ning ära unusta, et maiused ei tohiks moodustada rohkem kui 10% koera päevasest toidukogusest. Maiused ei sobi toidu asendamiseks. Koeral peab alati olema juurdepääs värskele joogiveele.

Säilita maiusepakki kuivas ja jahedas kohas. Parim enne kuupäev ja partiinumber on trükitud pakendile.

: PRI-NTBRT
Kiirusta! Ainult 9 toodet veel laos.

Lisainfo

Loomaliik
Koer
Söödatüüp
Täiendsööt
Tootja
Prima Pet Premium OY FI15674972 T-00000206

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Põhjapõdra-kalkuniampsud - kutsikate ja koerte maius 150 g PrimaDog

Lihakad teraviljavabad põhjapõdra- ja kalkunilihast maiused sobivad nii kutsikatele, täiskasvanud kui ka seeniorkoertele. Ei sisalda teravilju ega kana.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: