Neewa reguleeritava suurusega veotraksid

39,50 €

Veorakmed ehk veotraksid on koera veospordi lahutamatuks osaks. Reguleeritava suurusega Neewa trakside hulgast leiad oma koerale paraja suurusega veorakmed.

: - Neewa
Vali suurus : S
Vali värv : Must
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Reguleeritava suurusega Neewa veorakmed on vedamiseks mõeldud traksid, mida sobib kasutada nii koerajooksu kui suusa-, kelgu- ja rattaveo harrastamiseks.

Neewa veotrakside hästi läbi mõeldud H-lõige tagab ühtlase raskusjõu jaotumise üle terve koera kere, trakside Y-kujuline esiosa ning rinnakorvi ümbritsevad rihmad on pehmendustega. Nii on kindel, et koera saab ka raja raskematel osadel vabalt hingata. Reguleeritava pikkusega rinna- ja seljaosa aitab veorakmed teha igale koerale täpselt parajaks.

Traksid on valmistatud allergiaohutust polüpropüleenist, mis on hästi hingav materjal. Lisatud helkurkandid tõstavad pimedal ajal liikudes turvalisust.

Neewa vedamiseks mõeldud traksid sobivad ideaalselt jooksmiseks (koerakross ehk canicross), kelgu- ja suusaveoks, jalgratta ja tõukeratta vedamiseks - nii oma lõpuks kui ka võistlusradadele.

Paraja suurusega veotraksid on koeral suhteliselt tihkelt seljas - nii ei liigu need koera seljas liigselt ega tekita hõõrdumist. Veorakmete selga panemine ja äravõtmine on tänu trakside krõpsuga seljakinnitusele lihtne ja mugav.

Suuruste tabel - kõige olulisema tähtsusega allpool olevatest numbritest on koera kaela ümbermõõt:

S - kael 45-49 cm, seljapikkus 53 cm; koera kaal 20-26 kg - kinnitusnööri värv: roheline
M - kael 49-53 cm, seljapikkus 63 cm; koera kaal 25-32 kg - kinnitusnööri värv: punane
L - kael 53-57 cm, seljapikkus 69 cm; koera kaal 31-36 kg - kinnitusnööri värv: kollane
XL - kael 57-62 cm, seljapikkus 71 cm;  koera kaal 37-43 kg - kinnitusnööri värv: sinine

Tähelepanu! Tegemist on eelkõige nn sprintertüüpi koertele mõeldud traksidega, kelle pea ei ole võrreldes kerega väga suur. Suure peaga tõugude koerte puhul veendu, et traksid koeral üle pea ja ka tagasi mahuvad.

: N-ARHS
Kiirusta! Ainult 8 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Neewa reguleeritava suurusega veotraksid

Veorakmed ehk veotraksid on koera veospordi lahutamatuks osaks. Reguleeritava suurusega Neewa trakside hulgast leiad oma koerale paraja suurusega veorakmed.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: