Helkur Smartdog.ee logoga

Helkur Smartdog.ee logoga

1,49 €

Pehme helkur, millesse on peidetud Smartdog.ee logo. Ole nähtav - osta endale või kingiks sõbrale!

Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Pimedal ajal on autojuhil jalakäijat raskem märgata. Erinevad helkurid, vilkurid ja LED-tulukesed aitavad autojuhtidel jalakäijaid juba kaugelt näha, seega riputa endale ja oma neljajalgsele sõprale "elupäästja" külge. 

Helkuri tööpõhimõte põhineb peegliefektil - sellele langenud valgus peegeldatakse tagasi valgusallika poole. Sertifitseeritud helkur on lähitulede vihus nähtav vähemalt 130-150 meetri pealt ning kaugtulede valguses 300-600 meetri kauguselt. 

Kinnita helkur pakendis kaasas oleva nööri ja haaknõelaga abil riiete külge nii, et see jääb põlve kõrgusele ja sõidutee poole. Võid selle kinnitada ka küljetasku lähedusse, et valgel ajal helkurit soovi korral taskus hoida. Helkur peab rippuma vabalt ning olema nähtav eest- kui tagantpoolt.

Pimedal ajal on jalakäijal kohustus kanda helkurit - seda isegi asulates liikudes. Kanna helkurit ja ole nähtav!

Smartdog.ee logoga helkur vastab standardi EN13356:2001 nõuetele ning kannab CE-märgist.

Helkuri suurus on 43 x 50mm.

Kiirusta! Ainult 100 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Helkur Smartdog.ee logoga

Pehme helkur, millesse on peidetud Smartdog.ee logo. Ole nähtav - osta endale või kingiks sõbrale!

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel: