Variobarrier HR

Uus toode

Universaalne koeravõre, mida on soovi korral lihtne tõsta ühest autost teise. Kinnitatakse tagaistme peatugede külge. Saadaval kahes suuruses S ja M. Vastab ISO 27955 turvastandardile. 

Lisainfo

149,00 €

 • Reisijate turvalisust tõstev universaalne koeravõre, mis sobib enamikesse autodesse. Variobarrier HR koeravõrk on läbinud testid, mis kinnitavad toote vastavust ISO 27955 avariitestidele. Salongi ja pagasiruumi eraldusvõre kaitseb auto salongis viibivaid reisijaid äkkpidurduse tagajärjel selle eest, et pagasiruumis olevad esemed või koduloomad ei liiguks salongi. Samuti piirab ilma puurita pagasiruumis oleva koera ronimist auto taga- või esiistmele.

  Sobib kasutamiseks pea kõikides autodes, millel on reguleeritavad ümmarguste kinnitusvarrastega peatoed. Lihtne paigaldada ning ei vaja paigaldamiseks tööriistu. Variobarrer HR eraldusvõrk on reguleeritava kõrguse ja laiusega.

  VarioBarrier S

  Kõrgus: vahemikus 230 - 305 mm (paigaldatuna 40 mm tagaistmetest kõrgemale ning 50 mm laest madalamale katab ära vahemiku kuni 415 mm).
  Laius: vahemikus 770 - 1465 mm (nb! jätke ruumi turvakardinate avanemiseks!).
  Kaal: 4,5 kg

  VarioBarrier M

  Kõrgus: vahemikus 365 - 440 mm (paigaldatuna 40 mm tagaistmetest kõrgemale ning 50 mm laest madalamale katab ära vahemiku kuni 510 mm).
  Laius: vahemikus 870 - 1565 mm (nb! jätke ruumi turvakardinate avanemiseks!).
  Kaal: 6 kg

  Toodetud ja disainitud Rootsis.

  Variobarrier HR paigaldusjuhend (.pdf)

  Avariitesti video:

Arvustused