• Laost otsas
Mystique® vahariidest dummyvest Profi Cool - retriiveriga tõukatsel käija valik!
  • Laost otsas

Mystique® dummyvest - erinevad mudelid tellimustootena

99,00 €

Erinevad dummyvestide mudelid saadaval eritellimusel. Lai mudeli-, suuruse- ja värvivalik, saadaval ka vahariidest vestid. Võta ühendust ja küsi lisa! 

Kogus

Laost otsas

Dummyvestide hinnad sõltuvad mudelist, suurusest ja materjalist ning on vahemikus 99-159€.

Mystique® dummyvest Trainer on ideaalne treeningvest. Kogu vajalik varustus mahub mahukatesse vestitaskutesse ning käed jäävad vabaks. Spetsiaalne puusavöö jagab vesti raskust, tänu millele on seljale langev koormus oluliselt väiksem. Laiad reguleeritavad õlarihmad ei sooni ning nende abil saad vesti suuruse endale parajaks teha. Esiküljel asuvatesse suurtesse taskutesse mahuvad ära pallid, maiused, rihmad, võtmed ja mobiiltelefon. Dummyd saab panna seljal asuvasse taskusse. Vesti paremal küljel on haakkarabiin.

Trainer vestid nüüd meie Tallinna laos! Telli siit: vahariidest Mystique® dummyvest Trainer

Dummyvest Mystique® Trainer Cool on edasiarendus Trainer vestist. See sobib kasutamiseks ka kuumal suvepäeval, sest selle seljaosa on valmistatud võrgust, mis tagab parema õhuringluse. Saadaval ka Junior-mudel!

Dummyvest Mystique® Profi on mahukas, taskute paigutus vähendab seljale langevat koormust. Suurde tagumisse taskusse mahub 8-10 500 grammi kaaluvat dummyt, küljel olevatesse võrktaskutesse saab panna veepudelid. Vesti esiküljel olevates suurtes taskutes on oranži värvi riidega kaetud väikesed lukuga suletavad taskud, kuhu saab turvaliselt ära panna võtmed, koera jahipassi ning muud olulised asjad. Jahil on oranž värv turvalisust lisav detail, ka vesti tagakülje saab lisada komplektis oleva oranži, helkuritega varustatud nähtavust parandava elemendi. Esimestes võrktaskutes olevad pallid ja taskudummyd saab kätte kiiresti, vahet pole, kas need on kuivad või märjad. 

Rinnataskutesse saad panna mobiiltelefoni ning võistlusnumbri, samuti on seal väike tasku vile jaoks. Vesti küljes on karabiin ning rõngad, mille külge saab riputada joogikausi, veepudeli ja rihmad.

Mystique® Profi Cool dummyvestil on samad omadused, mis Profil. Seljal asuv suur tasku on kaheosaline - veekindel osa hoiab selja kuiva ka siis, kui taskus on märjad dummyd, võrkmaterjalist seljaosa aga hingab ja laseb õhku läbi ning selg ei hakka higistama. 

Kõik vestid on valmistatud käsitööna.

Osta saab ka vahariidest valmistatud vestide ja dummykottide hoolduseks mõeldud vaha (50 ml purgid).

Küsi lisainfot: info@smartdog.ee 

Laost otsas

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Mystique® dummyvest - erinevad mudelid tellimustootena

Erinevad dummyvestide mudelid saadaval eritellimusel. Lai mudeli-, suuruse- ja värvivalik, saadaval ka vahariidest vestid. Võta ühendust ja küsi lisa! 

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel: