Kiwi Walker Kiwi Let’s Play! helendav rõngas

10,90 €

Pimedas helendav, TPR-kummist valmistatud rõngakujuline mänguasi. Kaks suurust, nagu teistelgi Kiwi Walker seeria koeramänguasjadel! #mängikoeraga

Vali suurus : Maxi
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Pimedas helendava Kiwi Walker Let’s Play! rõnga materjal on vastupidav TPR-kumm. See põrkab, lendab ja veereb ning ujub ka veepinnal - ühised toredad mänguhetked koos koeraga on garanteeritud! 

Patareisid pole vaja - lihtsalt pane rõngas lühikeseks ajaks mõne ereda valgusallika alla "laadima" ning see on pimedas veelgi paremini märgatav.

  • Helendab pimedas
  • Vastupidav
  • Pehme, ei lõhu hambaid ega igemeid
  • Ujub veepinnal
  • Põrkab ja veereb 
  • Lihtsalt puhastatav

Saadaval kahes erinevas suuruses:

Mini - ca 13,5 x 13,5 x 2,5 cm, kaal 80 g
Maxi - ca 18 x 18 x 3 cm, kaal 160 g

Vali oma koera jaoks sobiva suurusega mänguasi. TPR-kummist valmistatud mänguasjad on väga vastupidavad, kuid need ei ole mõeldud kasutamiseks närimismänguasjana. See mänguasi on loodud interaktiivseteks mängudeks sinu ja su neljajalgse parima sõbra vahel.

Mis on TPR ehk termoplastiline kumm (thermoplastic rubber)? TPR kummi iseloomustavateks sõnadeks on ilmastiku- ja niiskuskindlus, vastupidavus ja keskkonnasõbralikkus. TPR-st valmistatud mänguasjad on võrreldes tavalisest vinüülist, lateksist või kummist toodetega vastupidavamad ja elastsemad.

: KW-RHMA
Kiirusta! Ainult 36 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Kiwi Walker Kiwi Let’s Play! helendav rõngas

Pimedas helendav, TPR-kummist valmistatud rõngakujuline mänguasi. Kaks suurust, nagu teistelgi Kiwi Walker seeria koeramänguasjadel! #mängikoeraga

Kirjuta oma arvamus

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: