Dogmaster 2.0 turvatraksid

59,95 €

Koerte turvatraksid Dogmaster 2.0 pakuvad autosalongis reisivale koerale maksimaalset turvalisust. Sobivad ka jalutuskäikudeks ning kaitsetrenni. Suurused S-XL.

Vali suurus : S
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Dogmaster 2.0 traksid on otsekui koerte turvavöö.

Tugevate trakside rinna- kui seljarihmad on pehmendusega ning on koera jaoks mugavad. Topeltneeditud, tugevdatud õmblustega rinnaplaat tagab koera traksides püsimise ka avarii korral. Autosõidutraksid kinnitatakse auto turvavöö külge kahe seljal asuva suure kinnitusaasa (käepideme) abil. Koer saab autoistmel kas istuda või lamada - kuidas talle endale rohkem meeldib. Need autosõidutraksid on ECE R-17 / ISO27955 standardite kohaselt testitud TÜV-i poolt. 

Turvatrakside turvavöömaterjalist rihmadel on neli reguleerimispunkti suuruse reguleerimiseks. Lukustusfunktsiooniga kiirkinnituspannal teeb trakside selgapanemise lihtsaks ja kiireks.

Dogmaster traksid sobivad ka suurte ja väikeste koerte jalutustraksideks. Trakside seljaosal on kaks D-kinnitusrõngast, kuhu saab kinnitada koera jalutusrihma selleks, et trakse kasutada ka väljaspool autot. Jalutuskäikudele lisavad turvalisust helkuritega kantpaelad ja helkurmustriga riie. Trakside seljaosal on kaks käepidet, millest on vajadusel lihtne koera enda lähedal hoida.

Pesujuhend: õrnpesu max 30 kraadi juures.

Saadaval neljas erinevas suuruses:

  • S: rinnaümbermõõt 25-66 cm, avariitestitud koertele kaaluga kuni 10 kg. Trakside kaal 300 gr.
  • M: rinnaümbermõõt 38-83 cm, avariitestitud koertele kaaluga kuni 14 kg. Trakside kaal 400 gr.
  • L: rinnaümbermõõt 46-104 cm, avariitestitud koertele kaaluga kuni 27 kg. Trakside kaal 500 gr.
  • XL: rinnaümbermõõt 56-127 cm, avariitestitud koertele kaaluga kuni 45 kg. Trakside kaal 800 gr.

Vaata ka videot!

: DOGM-S
Kiirusta! Ainult 7 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Dogmaster 2.0 turvatraksid

Koerte turvatraksid Dogmaster 2.0 pakuvad autosalongis reisivale koerale maksimaalset turvalisust. Sobivad ka jalutuskäikudeks ning kaitsetrenni. Suurused S-XL.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: