• Soodus!
  • −65%
Koera juustupulk - kauem närimist sinu koera jaoks!
  • Soodus!
  • −65%

Valgurikas närimismaius seebu- ja jakipiimast | Kiwi Walker

1,38 €
3,95 €
Säästa 65%
Naturaalne närimismaius, mis valmistatud jaki ja seebu piimast. Vähese rasvasisaldusega ning kestab kaua. Kolm erineva suurusega närimispulka.
Parim enne 06.2024.
Vali suurus : S
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Loodussõbralik valgurikas närimismaius, mis on pärit Himaalajatest. Rikkalik valguallikas, väga kaltsiumirikas, kuid väikese rasvasisaldusega - valmistatud vabalt peetavate seebude ja jakkide piimast. Himaalaja 'juustupulk' pakub sinu koerale pikalt närimisrõõmu ning aitab hambaid puhtana hoida.

Närimispulk valmistatakse jaki- ja seebupiimast ning selle protsessi käigus seda kuumutatakse, eemaldatakse rasv, lisatakse laimimahla ning veidi soola. Protsessi käigus tekkinud juust lõigatakse kangideks ning viimase etapina läbivad need kuivatusprotsessi, mille pikkuseks on kuni kaks kuud - see annab tootele pika säilivuse. Valmis toode on koera jaoks meeldiva ja närima innustava lõhnaga, väga toitev, kõrge valgu- ja kaltsiumisisaldusega, kuid väga väikese rasvasisaldusega.

Selleks, et närimisrõõmu kauemaks jätkuks, soovitame peale mõningast närimist maiuse koeralt ära võtta ning järgmisel korral uuesti kätte anda. Kindlasti jälgi, et su koer seda kugistama ei hakkaks. Kui närimismaiuse lõputükk tundub olevat liiga väike, võta see koeralt ära, leota 30 minutit soojas vees, kuumuta mikrolaineahjus 30-60 sekundit ja lase jahtuda - tulemuseks suuremaks paisunud maius, mis on mõnus ja krõmpsuv!

Parim enne 06.2024.

Saadaval kolmes erinevas suuruses:

  • väike (S) 6-9 cm / 25-40 grammi
  • keskmine (M) 10-14 cm / 60-85 grammi
  • suur (XL) 15-18 cm / 130-150 grammi

Koostis:

Jakipiim, seebupiim, laimimahl, sool (NaCl).

Ei sisalda gluteeni, laktoosi, säilitusaineid ega kunstlikke lisaaineid.

Analüütiline koostis: toorvalk 65%, toorkiud 0%, toorrasv 2,9%, toortuhk 5%, niiskus 15%.

Sajas grammis on 1,55 grammi kaltsiumit ning 350 kilokalorit.

: KW-PTS
Kiirusta! Ainult 108 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Valgurikas närimismaius seebu- ja jakipiimast | Kiwi Walker

Naturaalne närimismaius, mis valmistatud jaki ja seebu piimast. Vähese rasvasisaldusega ning kestab kaua. Kolm erineva suurusega närimispulka.
Parim enne 06.2024.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: