Petwear pesukott koeratarvikutele

Petwear pesukott koeratarvikutele

26,50 €

Kaitse oma pesumasinat ning koeratarvikuid, kasutades asjade pesemisel Petwear pesukotti. 

Vali suurus : Large
Vali värv : Oranž
Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Petwear pesukott sobib lemmikute pesade, tekkide, fliiside, vetbedide, asemete, puurikatete, riiete, rätikute, mänguasjade, nuuskimismati, rihmade ja trakside pesemiseks.

Pesukott toimib filtreerimissüsteemina - koerakarvad jäävad pesukoti sisse ning ei ummista pesumasina filtreid ega torustikku. Peale pesemist saad kotti kogunenud karvad sellest hõlpsalt välja kloppida. Samuti toimib pesukott pehmendusena pannalde ja karabiinide ning pesumasina trumli vahel hoides nii pesumasinat kui pestavaid esemeid. 

Pesukotti on lihtne kasutada - pane pesemist vajavad asjad kotti (ära pesukotti liiga täis topi) ning sulge tõmblukk. Jälgi pestavate esemete hooldusjuhiseid. Parima pesutulemuse saamiseks kasuta vedelat pesuvahendit. Peale pesutsükli lõppu võta esemed kotist välja ja pane kuivama või pista kott koos esemetega kuivatisse. 

Saadaval kahes suuruses:

Large (suur) - 58 x 75 cm
Jumbo - 75 x 80 cm

: 00374-LO
Kiirusta! Ainult 30 toodet veel laos.

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Petwear pesukott koeratarvikutele

Kaitse oma pesumasinat ning koeratarvikuid, kasutades asjade pesemisel Petwear pesukotti. 

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: